Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek ennek ellenére is terhes?

Lehetek ennek ellenére is terhes?

Figyelt kérdés
Pár napja esemény utánit vettem be, a baleset után pár órával. Ezt követően kb. egy héttel, viszont a várható menzeszem előtt 10 nappal elkezdtem barnázni. Az első két nap még cseppekben kis mennyiség jelentkezett, aztán a harmadik napon már jóval több, sokkal nyálkásabb, kisebb nagyobb darabokban. Ma vagyok a negyedik napon, és még szintén tart. Ebből már lehet biztos következtetést levonni, hogy nem vagyok terhes?

2021. febr. 2. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Nem ezen múlik, mivel a ciklusodat jól felboritottad.

Aktushoz viszonyítva 2 hétre tesztelj.

De egyébként kevés az esély

2021. febr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!A gyógyszer kavart be de úgy rendesen.Nem hinném hogy terhes lehetsz.De a teszt segít hogy biztosra menj

#1-es véleményét osztom

2021. febr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most hónapokig rendesztelen lehet a vérzésed, erre készülj. Nem hinném, hogy terhes vagy, de majd még egyet tesztelj.
2021. febr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni lórugás a szervezetnek... Én hirtelen híztam tőle, ugyan látványos nem volt de én észrevettem magamon, kirepedt a bőröm. A ciklusod most egy ideig nem lesz normális. Ha fogamzásgátlót szedsz még annyira se.
2021. febr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem vagy terhes.
2021. febr. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem nem vagy terhes ez a lényege annak a 8000ft-os gyógyszernek amit bevettél, mint az előző hozzászóló is mondta, lórugás a testnek. Nem véletlen csak 6 havonta adják ki ha úgy van.. lehet én vagyok bolond, de ha már be kell venni ezt az elég kellemetlen tüneteket produkáló szert akkor legalább kicsit nem ártana utánna járni mi is ez nem csak bekapni aszt' jól van. Már csak azért sem hogy ne lepődj meg azon hogy a menzeszed hónapokig teljesen logikus módon össze vissza lesz. Csak mondom, hogy olvass utánna ne érjen meglepetés
2021. febr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!