Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lenne a lányom?

Terhes lenne a lányom?

Figyelt kérdés
Elvileg nehezen lehetne neki babája,mert kemény inzulinrezisztenciával küzd. Össze vissza volt a menstruációja viszont az utóbbi 3 hónapban napra pontosan megjött neki, mesélte. Elég furcsa volt pénteken. Hazaért fél 3 kor a munkából. Láttam rajta elvolt teljesen sapadva. Kérdeztem tőle mi a baj, mondta nagyon nincs jól. Annyit mondott ilyent még sosem érzett. Nagyon görcsölt a feneke, combja, hasa egyszerre, 20 percenként járt wcre pisilni. Azt hittük felfazott. Gyorsan ebédelt ,vett egy meleg vizes fürdőt és délután 3 kor lefeküdt, és már fel sem kelt aznap. (11 Nél előbb sosem fekszik le) Tényleg látszott rajta,hogy nagyon nincs jól, sápadt is volt. Másnap reggel még kicsit rosszul volt,de azóta sem. Kétlem ,hogy egy felfázás 1 napig tartott volna csak. Illetve tudom,hogy van egy frissnek mondható kapcsolata amibe szerintem megszakítással védekeznek.
2021. nov. 8. 14:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az elmondottak alapján 100 másik oka lehet. Miért pont terhesség lenne? Akár COVID is lehet, magas vércukor is lehet, én is IR-es vagyok, és ha felmegy a cukrom, akkor vagyok tipikusan ilyen szarul, meg akkor járok sokat pisilni, meg kell lefeküdnöm aludni.
2021. nov. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A felfázás simán tarthat egy napig, nekem is addig szokott. Ez bármi lehet, a terhesség sem azonnal szokta produkálni a jellemző tüneteit.
2021. nov. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán hogy jut eszedbe a téma? Ennnyiböl még véletlen sem gondolnék terhességre. Az meg végképp nagyon fursa, hogy azon töröd a fejed, hogy védekeznek a partnerével - ez egyáltalán nem tartozik rád!
2021. nov. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogyne, a terhesség fő tünetei közé tartozik a sápadság, a görcsölés, a húsz percenkénti vizelési inger, és hogy egy nap alatt elmúlik az egész.
2021. nov. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Neked mi a jó büdös búbosbanka közöd van ahhoz, hogy a lányod mivel védekezik? Ha ilyen anyám lenne, vagy őt ásnám el, vagy magamat!
2021. nov. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

Kedves kérdező, amikor te teherbe estél, görcsölt a feneked és a combod???

Amikor meg azt írod, hogy szerinted megszakítással védekeznek - hát majdnem elhánytam magam. Mi a lópikula közöd neked egyáltalán ehhez, és miből következtetsz ekkora ordas marhaságra?

2021. nov. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
1 órája az anyósa volt terhes tőle, közben egy hónapja házasodott, de törölték azt a kérdést. Most light sztorit hozott. 😀
2021. nov. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mert tudod, mikor jött meg neki, meg hogyan védekeznek :DDDD Annyira szánalmas, bocs.
2021. nov. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
87%

Már bocsánat, de dolgozik a lányod, akkor elmúlt 18 éves, tehát nem igen van közöd hozzá, elmondja, ha akarja, ahhoz meg hogy hogyan védekezik... Te úristen, ennyire rászállni...


Egyébként simán lehet beteg is, most sok betegség van... Mondok neked valamit, lehet a veséjével is gond, nekem akkor voltak ilyen tüneteim, hánytam is... De szimpla vírus is. Orvosra nem gondoltál esetleg?


Egyébként erről az jutott eszembe, amikor anyám teljesen megőrült 16 évesen hogy én terhes vagyok, mert elmentünk egy hittan táborba és fiúk is voltak a képeken, amit látott. Megzavarodott, hogy terhes vagyok. Még 2 hónap múlva is, amikor lebetegedtem... Az sem számított, hogy 3-szor megjött utána és senkivel nem feküdtem le. BELEZAVARODOTT! Még nőgyógyászhoz is elvitt, ahol premier plánban megnézték a tábor után 4 hónappal, hogy nem vagyok terhes, bár előtte már menstruáltam 3-szor és szűz voltam, de biztos szűz mária 2-nek gndolt...

2021. nov. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2021. nov. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!