Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy két éves lányom és...

Erzsi 1993.10.31 kérdése:

Van egy két éves lányom és most 11 hetes terhes vagyok. Már az esküvő dátuma is meg volt stb. De a pocaklako apja le lépett. Most papáméknál vagyok de, ez is csak átmeneti. Mit tanácsoltok? Mit tegyek? Volt valaki ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 22:05
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
62%
1993-ban születtél, a második gyereket várod, nem tudsz írni... Magadnak csináltad, ne csodálkozz. Add örökbe a babát, menj vissza tanulni, és neveld a 2 éves lányod szépen.
2016. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
42%
Miért ne tudna írni? Nem kell kötözködni állandóan.
2016. júl. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
58%

Van 1-2 helyesírási hibája, de ez senkit nem érdekel.


Kérdező, tudom fájni fog, de el kell vetetned, mert 2 éhező szájat + magadat nem bírod fenntartani.

Amit javaslok, hogy próbálj meg addig ott maradni, amig tudsz, gyereket add be a bölcsibe, menj el dolgozni, rakj félre, ismerkedj közben férfiakkal, de ne akard csak eltartattni magad, szóval ne omolj össze, fel a fejjel!

Mindig lesz előre és újabb

2016. júl. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
31%
12 hetig lebet abortusz vagy csinaltass egy harmadikat is es akkor kapsz rengeteg tamogatast es adoznod sem kell bar gondolom nem dolgozal
2016. júl. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
35%
Nehez helyzet, a gyereket sajnalom , azoknak nagyon sok mindent kell biztositani , ha életre hivja öket az ember
2016. júl. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
69%

Jajj dejo, hogy mindig van, aki kötekedjen!

Kérdező: sajnàlom, èn biztos kiborulnék.

Miért lépett le, valakivel vagy hova? Mindenképp keresd meg, már nincs sok időd ha el kell vetetni. Gondolj bele, eltudod tartani? Tudod őket egyedül nevelni? Ha vállalod és van egy kicsi segítsèged, akkor ne vetesd el azt a kis èletet.

2016. júl. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
51%

Mármint mivel mit tegyél? Hogy tarsd-e meg a babát?

Gondolom, hogy le fogtok pontozni (holott a kérdésre válaszolok, ugyanis a kérdező a véleményünkre kiváncsi, én elmondom az enyémet), de én férfi létemre soha nem tudnám elvetetni. Akkor már inkább örökbe adás szerintem. De a legjobb persze, ha felnőne egy családba, még ha az egyszülős is.

Az apja meg fizesse szépen a gyerektartást!!!

Nekem is fiatalon lett gyerekem, semmi hátrány nem ért ezzel az életbe. Persze mindenki tudja a saját helyzetét. Én örülök, hogy így alakult, el se tudom képzelni másképp :)

2016. júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
73%

"Nekem is fiatalon lett gyerekem, semmi hátrány nem ért ezzel az életbe."


Mert pasi vagy, hülyegyerek.

2016. júl. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
33%
Mi az hogy lelepett???Ezt fejtsd ki.szerintem enélkül bárki bármit ír annak nem lesz értelme mert nem látjuk át a szitut.
2016. júl. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
41%
#8 köszönöm észrevételed valóban férfi vagyok, bár ezt eddig is tudtam. Egyébként így ismeretlenül miért szólogatsz nekem be? Attól, hogy nem vagyok akkora zseni, mint egyesek, hogy interneten keresztül megállapítsam egy idegen ember értelmi színvonalát, még nem kell hülyézni. Bocs az offért.
2016. júl. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!