Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Terhes lett az anyósom????

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lett az anyósom????

Figyelt kérdés

Előre szólok nem vagyok kíváncsi a fikázós kommetekre, már úgysem tudom meg nem történtté tenni a dolgokat.

Tehát 1 hónapja volt az esküvőm, de - hangsúlyozom h ez ELŐTTE történt - pár hete kicsit össze bagajodtunk az anyósommal.

Igazi raknivaló milf, vörös haj nagy mellek, stb. ahogy az kell. Mit szégyeljem meg történt a dolog kettőnk között nem egyszer se nem kétszer. Szép volt jó volt elég volt. De ma elém állt és közölte terhes. Oké nem húztam gumit de nem is engedtem bele szóval értitek. Szerintem kamuzik. mondtam neki h a fene tudja kikkel állt össze erre felpofozott ott hagyott. Így viszont nem beszéltük meg hogy most akkor mivan ill. félek hogy el-e mondja az asszonynak.

Volt még valaki ilyen helyzetbe? A kamu stb. szövegeket kérem hanyagoljuk mert most ideges vagyok az ilyesmire.

Ja amúgy ő 44 én 28 ha ez számít valamit egyáltalán.


2021. nov. 8. 14:07
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
88%

Nem terhes lett, teeee! Várandós. Szép szerelem gyümölcse nem lehet teher!!!

Ne mérgelj már fel, idegállapotba kerülök miattad!

2021. nov. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
98%
Vannak ilyen sztorikra szakosodott oldalak, esetleg ott kellene ezzel próbálkoznod.
2021. nov. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim válasza:
96%
Én nem tudnám elképzelni, hogy én ilyen helyzetbe keveredjek, már a gondolat is... Viszont van egy régi haverom, aki megcsinálta, igaz volt annyi esze, hogy védekezzen. Természetesen kiderült a dolog. Családon belül az ilyen nem marad titokban, arra készülj fel. A 44 teherbeesés szempontjából határeset, de nem lehetetlen. Jó nagy sz@rban vagy, már bocsánat a kifejezésért.
2021. nov. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
98%
De éééédes sztori, akkor a gyerek már megvan, asszonyod majd felneveli.
2021. nov. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem kamu, ekkora gerinctelem ember, mint te, a világon nincs :-) Esküvő előtt nem számít megcsalásnak, vagy mi???


Ugyanezt az anyósról is elmondanám, nincs olyan gerinctelen nő, anya, aki a gyereke háta mögött ezt megcsinálja.

Egyszerűen nem akarom elhinni.


De, ha esetleg mégis léteztek :-( és valós a történet, akkor gyanús, hogy a gerinctelen anyósod csak pénzt akar tőled kihúzni, mondván, hogy kell az abortuszra. Aztán jót röhög a hátad mögött. Ha meg nem fizetsz, akkor kitálal a feleségednek...


Szép kis család lehettek, egyedül a feleségedet sajnálom.


Várom a lepontozásodat :-D

2021. nov. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
96%

Az esküvő előtt pár héttel is megvolt már az asszony, tehát hiába védekezel ezzel, hogy az esküvő előtt történt, ez így is úgy is megcsalás nem kell szépíteni.

Ha nem kamu, akkor előbb utóbb kiderül, és az asszony elválik tőled amit jól is tesz, ha terhes az anyja, ha nem. Te pedig nyugodtan boldogan élhetsz az anyjával tovább.

Ne aggódj egy pofonnal nem úszod meg, sok sikert.

2021. nov. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
94%
Azér ma ez eleg undorito,nem eleg h megcsalod de a sajat anyjával?🙈bar ien nőt én anyának nem hivnek,de a kérdesedre igen énis ismerek hozzatok hasonlo undoritó patkányokat,csak ot a lány rájuk is nyitot,volt egy nagy cirkusz a vegen a hülye meg a csávoval maradt anyukaval meg ugyanolyan joban.Lehet csak én nemtudnam elképzelni ezek után ugyanugy az életemet veluk
2021. nov. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Ha ez nem egy kamu kérdés, akkor megérdemlitek egymást.
2021. nov. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
90%
Na ezek azok a szitu, amik után a büdös életbe senkibe se tudsz megbízni. A két számára legfontosabbat személy baszta át. Ennyit a családodról. Tönkretették a leggyengébbet, akit védenetek kellett volna. Ha kiderül ha nem egy sz*r alak maradsz egy életre, csak utóbbi esetben ezt csak te tudod.
2021. nov. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
100%
Hamar végeztél ma a suliban, hétfőn nekünk mindig volt vagy 7-8 óránk alsó hangon.
2021. nov. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!