Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6. Hetben vagyok es menstuacio...

6. Hetben vagyok es menstuacios fajdalmat erzek elég gyakran a hasamban. Kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés
2021. nov. 10. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Magnéziumot nyugodtan elkezdheted szedni.
2021. nov. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szedek. De kezdjek aggódni??
2021. nov. 10. 14:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne, én is sokszor éreztem, most itt szuszog az ölemben. Ha vérzel, menj orvoshoz, meg a görcsre is rákérdezhetsz, magnézium valszleg ártani nem fog, de aggódni fölösleges.
2021. nov. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj. Teljesen normális Mind két terhességemnél kb 10 hétig tartott a menzi görcs, nyúlnak a méhszalagok. Magnézium.
2021. nov. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is 6+4 vagyok, nem minden nap, de néha vannak ilyen menzi szerű görcse. Viszont általában nem tartanak 1 percnél tovább, van, hogy csak pár mp az egész. Szerintem ha nem úgy görcsölsz, hogy el sem múlik, esetleg egyre jobban fáj, akkor nincs baj! Sok dolog történik most odabent, a tested éppen felkészül a kisbaba kihordására. :)

Jó babavárást Neked!

2021. nov. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem eleg sokaig szokott tartani. Órákig, az orvosom pedig nem érem el :'(
2021. nov. 11. 19:30
 7/8 Elány ***** válasza:
Szedj magnéziumot! A két megszületett gyermekemnél és most is utálom az érzést, de tudom h ilyen. Mikor baj volt nem a görccsel kezdődött hanem a vérzéssel. Nyugi próbálj pihenni
2021. nov. 13. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sokat fájt a hasam, én is féltem. De szerintem általában normális. Nyúlnak a szalagok.
2021. nov. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!