Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lecsúszott az óvszer. Terhes...

Lecsúszott az óvszer. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

A barátommal tegnap szeretkeztünk. Az aktus közben az óvszer lecsúszott róla, és csak később amikor kivette vettük észre. Szóval valószínűleg egy jó ideig anélkül csináltuk. Nem élvezett el. Gyorsan ki akartam venni a gumit, de elég mélyre kellett nyúlnom hogy elérjem.

Vegyek be esemény utánit? Vagy nincs nagy esély a terhességre?



#szex #terhesség #òvszer #Védekesezés
2021. nov. 14. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

Lány vagy? Bocsi meg kell kérdeznem, mert a legutóbbi 2 ilyen kérdésnél kiderült, hogy fiúk an4loztak egymással.


"Nem élvezett el."---akkor nincs para, de menjél biztosra, persze ha csaj vagy és vedd be a kapszulát.

2021. nov. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
#1 egy fiú nem kérdezné, hogy terhes lehet-e.
2021. nov. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Hidd el, észrevette ő, hogy lecsúszott...
2021. nov. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Igen, terhes lehetsz. Egyik ismerősöm is ìgy lett terhes, hogy lecsúszott a gumi lovaglàs közben.
2021. nov. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz és az esemény utáni az nem úgy megy, hogy csak berohansz a patikába, veszel egyet és bedobod egy korty kólával. Nőgyógyásszal kell felíratni, szóval gyorsan vedd fel a kapcsolatot eggyel, ha még nincs saját dokid. És igyekezz, mert 72 órán túl már romlik a tabletta hatékonysága.
2021. nov. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Raadasul elég hosszú időre tönkreteheti a hormonjaid. Nem is értem hogy nem veszi eszre a párod. Hány évesek vagytok??? Érdekes az én párom még sosem járt így...
2021. nov. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!