Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek lehetnek a korai terhessé...

Ezek lehetnek a korai terhesség jelei?

Figyelt kérdés
Másfélhete voltam együtt párommal, akkor volt az ovulációm is. Rá 5-6 napra szúrt bal oldalt alul a hasam, volt hüvelyváladék 3x, és egy nap erősen feszült a mellem. 2 nap múlva kellene megjönnie, de már most görcsölök,fáj a fejem és a derekam is. Viszont eddig mindig pontosan jött meg. És az elmúlt pár 2-3 napban fáradékony is vagyok.
2021. nov. 16. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
2 nap múlva ki fog derülni. Ha megjön, nem az volt. Ha nem jön meg, akkor teszt.
2021. nov. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Drukkolok. Én is a pozitív tesztet várom hasonló tünetekkel, bar nekem még van egy hét Addig. Pluszban szédelgek.
2021. nov. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Neked milyen tüneteid vannak? :)
2021. nov. 16. 15:50
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
(Csak szólnék nektek, hogy a terhesség ilyen korai szakaszában még nincsenek "terhestünetek"... Bármit is éreztek, az főként a képzelet játéka, és millió dolog állhat a hátterükben.)
2021. nov. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

4-es, ugyanmár 😁 A terhestünetek rögtön az aktus után jelentkeznek errefelé 😁


Lányok, az a baj, hogy a terhesség legelső jelei pontosan ugyanazok mint a pms tünetek (görcsök, fejfájás, derékfájás, fáradtság, stb), és azok sem egyformán jelentkeznek minden ciklusban, így egyértelműen nem lehet következtetni belőlük.

Reménykedni lehet, találgatni felesleges. Nem azért mert engem zavar, hanem mert úgy képes magát belelovalni az ember, hogy csak na. Én is észrevettem magamon minden apróságot abban az adott hónapban. A feléről biztosan tudtam, hogy menstruáció előtt is tutira jelen voltak, így viszont csak egyre türelmetlenebb voltam a tesztelésig. Máson sem járt az eszem egész nap, mint hogy vajon sikerült-e teherbeesnem 😁

2021. nov. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
igen lehetnek. De a hangsúly a feltételes módon vannak. Lehet is, meg nem is. Ha fiatal, egészséges vagy, és nem védekeztetek, és pont ovulációkor voltatok együtt, akkor magas az esély. Pont ugyanolyan tünetei lehetnek, mint a menzesznek. Ilyen korán még mellfeszülés nem nagyon van, hiszen még épp, hogy mostanság ágyazódik be...
2021. nov. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6-os köszönöm szépen. Megjött a menzeszem. De mivel írtad, hogy épp mostanság ágyazódhat be, lehet egyszerre mentsruáció és beágyazódás? Vagy akkor már fixen nem lehetek terhes, hogy megjött.
2021. nov. 18. 11:06
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Persze, 7-es, ha ennyire akarod, akkor simán be fog ágyazódni a megtermékenyített petesejt az épp leváló méhnyálkahártyába... Elvégre "tüneteid" is vannak!


Atyaég. Biosz órákról lógtál?

Ettől még a szűznemzés is valószínűbb.

2021. nov. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a vérzés. Ha sztenderd menzeszed jött meg, akkor nem vagy terhes. Ellenben akkor lehet terhességre gyanakodni, ha tök más jellegű a vérzésed, mint szokott lenni menzeszkor, mondjuk jóval rövidebb ideig tart, más a színe, állaga.....
2021. nov. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A színe és az állaga nem más. Viszont csak 1 napig tartott.
2021. nov. 18. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!