Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés után 4 hónappal terhess...

Szülés után 4 hónappal terhességi teszt megbízhatò eredményt mutat?

Figyelt kérdés
4 hónapja szültem és még nem jött meg, eleinte inkább szoptattam kevés tápszer pótlást kapot a babám, aztán egyre többet és egyre kevesebb cicit.1 hónapja már egyáltalán nem szoptatok és még mindìg nem jött meg. Lehet hogy megint terhes vagyok? Èrdemes tesztet csinálni?
2021. nov. 19. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdemes lenne, pláne ha nem védekeztek
2021. nov. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Hát èn agyfszt kapnèk, de remèlem te örülsz, ha úgy alakulna :D
2021. nov. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Megsúgom, szülés után nagyon nagyon max 1 hónappal sem mitatja már ki a teszt azt a terhességet.


Ha vedekeztetek akkor nem nagy az esélye.... ha nem, akkor annál nagyobb.

2021. nov. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem szoptatás abbahagyása után majd' 2 hónappal jött meg először.
2021. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Én tervezetten lettem várandós a nagy 5 hónapos korában, teljesen normálisan működött a teszt. Előtte negatív volt, akkor pozitív. 😊
2021. nov. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is 4 hónapja szültem, 2 hónapig szoptattam, pár nappal később megjött. De valójában teljesen mindegy, hogy mikor szültél, ha nem védekeztek, lehetsz terhes.
2021. nov. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes, de még mindíg nem jött meg 🙄 Nem tudom mennyire normálisan ez
2021. nov. 29. 05:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!