Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy nő túl sovány vagy...

Ha egy nő túl sovány vagy esetleg csak sovány vagy vitamin hiányos, sokat stresszel nehezebben esik teherbe? Sot lehet hogy ameddig ez így van nem is tud megtermekenyulni?

Figyelt kérdés
2021. nov. 28. 17:44
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
93%
Ha valaki túl sovány, annak a ciklusa is leáll. Úgy természetesen teherbe esni sem tud.
2021. nov. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
A stressz hátráltató tényező, de az mellett nem lehetetlen teherbe esni. A vitaminhiányra a válaszom passz, nagyon nem mindegy, hogy mennyire komoly vitaminhiányról van szó - de ez a legkönnyebben kezelhető probléma.
2021. nov. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Es ha csak szimplán sovány és menstrual? Na meg persze vitamin hiányos is,+mellé sokat stresszel? Ez nem lehet befolyással a termekenysegre?
2021. nov. 28. 17:56
 4/36 A kérdező kommentje:
Upssz nem láttam a második válaszolot így a kérdésem felet hiába tettem fel,mivel már kaptam rá választ.
2021. nov. 28. 17:57
 5/36 A kérdező kommentje:
A vitamin hiányról meg csak annyit hogy nagyon hullik a hajam és a körmömön ilyen fehér nem is tudom mik vannak én ilyen foltoknak nevezném őket.
2021. nov. 28. 18:01
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Nézz rá Katalin hercegnére. Brutál sovány volt mielőtt teherbe esett 177 centihez 40 valahány kiló, megis teherbe tudott esni
2021. nov. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
80%

Csináltass egy nagy labort, abból látni fogod milyen vitaminok hiányoznak és el tudod kezdeni pótolni.

Terhesség alatt amúgy is ajánlott vitaminok szedése. Nem a baba miatt, mert ő úgy is elveszi ami neki kell, hanem magad miatt(nehogy vérszegénység alakuljon, fog problémák vagy csont ritkulás). Illetve teherbeesés előtt érdemes elkezdeni folsavat/folátot szedni.

Amúgy ha vékony vagy, de rendben a menstruációd az nem probléma. A stressz valóban lehet nehezítő körülmény, de az se zárja ki a dolgot. Vitaminpótlás meg csak a saját egészséged miatt is fontos lenne. Szerintem készítsd elő egy kicsit a szervezetedet a gyerekvállalásra, aztán próbálkozzatok nyugodtan :)

2021. nov. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
3.valaszolo én is iszonyatosan magas vagyok és 40valahany kiló.😳
2021. nov. 28. 18:16
 9/36 A kérdező kommentje:
Utolsó valaszohoz pedig csak annyithogy a menzeszem sincs nagyon a toppon mert eddig mindeg 28napra jött meg legalábbis úgy vélem de most utoljára is 35napra jött meg.
2021. nov. 28. 18:39
 10/36 A kérdező kommentje:
20an kellett volna ovulalnom ha 28napos lenne megint a ciklusom ahogyan eddig is volt de ennek semmi jelét nem láttam. Aztán ha 35napos lesz megint ami több mint valószínű akkor tegnap kellett h ovulaljak aminek viszont éreztem tüneteit ugyanis pár napja ilyen vizszeru folyasom volt ami elmúlt és helyette jött a tipikus fehér folyás aztán abból lett a krém állagú,ahogy ez bekövetkezett alhasi illetve meh körüli fájdalmaim voltak néha még a derekam is fajdogalt úgy éreztem lázam van egész nap nem bírtam elsirtam magam bármin de mikor megmértem a lázam még csak ho emelkedesem se volt. Csináltam két tesztet is mind 2 negatív lett.. az lehetséges hogy esetleg későn volt ovulaciom de ugyan úgy 28napra fog megjonni addig meg van kb 5napom vagy ez mar valószínűleg elfog tolodni a 35ik napra?
2021. nov. 28. 18:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!