Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy nő túl sovány vagy...

Ha egy nő túl sovány vagy esetleg csak sovány vagy vitamin hiányos, sokat stresszel nehezebben esik teherbe? Sot lehet hogy ameddig ez így van nem is tud megtermekenyulni?

Figyelt kérdés
2021. nov. 28. 17:44
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Így utólag mar nagyon megbantuk mindketten.es csak reménykedünk hogy most ne legyen baba a dologban.
2021. nov. 28. 19:42
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hogy nem a vitaminhiány és soványság lenne a fogamzásgátló módszered, mert azzal hosszútávon az egészségedet teszed tönkre.

Egyébként az átlag nőnek a kóros soványság, és bizonyos vitaminok hiánya okozhatnak teherbeesési nehézséget, de ha belegondolsz, alkeszek, drogosok is teherbe esnek, és az éhezés mellett is sikerül sokaknak (Afrika, nyomortelepek stb). Szóval erre nem alapoznék.

2021. nov. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Eddig nem voltak ilyen vitamin hiány problémáim ugyanis szoktam vitaminokat szedni és megint elkezdtem. Remélem ettől majd elmúlnak ezek a problémáim. Aztán a sovanysag ellen nem tudok mit tenni bármit eszek akárhányszor nem sikerül felszednem még csak egy kilót sem. Pedig már elkezdtem szedni minden fele élesztő tablettát is.
2021. nov. 28. 21:33
 24/36 A kérdező kommentje:
Előbb is csináltam egy tesztet ami negatív lett ugyanis mintha megszűnt volna az alhasi fájdalom meg minden egyéb de a méhem meg mindeg faj és nem tudom mitől lehet ez egy kis fehér folyásom még mindeg van.
2021. nov. 28. 21:36
 25/36 anonim ***** válasza:
89%
🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦
2021. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Rendben hogy most mindenki hülyének néz meg minden,de fiatal vagyok még ahhoz hogy gyereket neveljek. És szerintem ezek a tesztelgetesek nem ártanak.☹️ Kétségbe vagyok esve. Attol pedig hogy mindenki lehord a síri földig semmivel sem lesz könnyebb és semmivel sem leszek előrébb gondoltam ha kibirom ide a problémáim majd valaki esetleg segít..de nem járok valami sok sikerrel. De azért vannak kivételek is akik normálisak azoknak pedig köszönöm!❤️
2021. nov. 28. 21:41
 27/36 A kérdező kommentje:
Tudom hogy felelőtlenség volt óvszer nélkül együtt lennem a párommal meg is bantuk és tanultunk is belőle! Többet ilyet biztosan nem fogunk csinálni.
2021. nov. 28. 21:42
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Én értem, hogy fiatal vagy a gyerekneveléshez, de ha a f@szhoz nem, akkor bizony a felelőtlenség következményét vállalni kell.

Persze megbántátok már, de ha terhes vagy akkor kicsit késő megbánni utólag, nem? Mi van pozitív lesz a teszt? Hupszi így sikerült szaladjunk abortuszra, aztán visszapattanunk a lóra?

Lehet velem van a baj, de mióta aktív szexuális életet élek 10+ éve, nekem sosem volt ‘jajj lehet felkoppintottak’ parám. Manapság nem divat a felvilágosítás?

Reménykedj, hogy ez most nem sikerült, és tanuljatok ebből a hibából, mert nyilvánvalóan nem álltok készen felelősséget vállalni egy másik élet után.

2021. nov. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

"És szerintem ezek a tesztelgetesek nem ártanak."

Senki sem mondta, hogy nem ártanak.

Azt viszont szépen leírták már minden kérdésednél többen is, hogy még 28 napos ciklusnál is nagyon hamar van most tesztelni, 35-ösnél meg végképp, ennyivel korábban semmi nem tud terhességet kimutatni, mert ilyenkor még semmi nem mutatható ki a pisiből, ha meg is termékenyült a petesejt, még nem ágyazódott be és nem termeli a Hcg hormont - amin a teszt alapul.

Na, ezért nézünk hülyének.

Meg mert védekezés nélkül dug.sz és azt várod, hogy a vitaminhiányod óvjon meg a terhességtől.

2021. nov. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Rendben ezt a tesztelgetest abba hagyom majd ha késik esetleg akkor tesztelek.de most a méhem is annyira fáj hogy megfele pusztulok tőle nem tudom hova tenni nagyon durván fáj a hasam alatt is mintha kemény lenne de lehet ezt már csak be beszélem magamnak bár nemtudom milyen egy terhes has meg semmi
2021. nov. 28. 22:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!