Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS mit tegyek most???

SOS mit tegyek most???

Figyelt kérdés
másfél hónapja franciaországban jártam ahol megismertem egy tunéziai fiút és lefeküdtük gumi nélkül annyira elkapott a hév de viszont gyógyszert meg nem szedek.Sajnos pénteken kiderült hogy terhes vagyok.tőle mert mással nem voltam együtt.de azt sem tudom ki a gyerek apja hogyan tovább?

2021. nov. 28. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Abortusz. Megszülöd, örökbeadod. Megszülöd, felneveled.
2021. nov. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyes mindent leírt.
2021. nov. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz, akkor az amit az első mond. De nekem nehezemre esik elhinni, hogy ez a sztori igaz. Nem lehet valaki ennyire agyatlan. Ugye nem?
2021. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
95%

Nem tudom hány éves lehetsz, de tényleg az egyes minden opciódat leírta.

Abortusznál minél hamarabb kérj időpontot háziorvostól a nőgyógyászatra, ott majd megállapítják a terhességet és felteszik a kérdést, hogy megtartod-e. Amennyiben nem, adnak papírokat családsegítőhöz, vérvételre, aneszteziológiára. Ezeket mind végigjárod, a családsegítőhöz kétszer kell elmenned, a második alkalommal kiállítja neked a kb 40.000Ft-ról a csekket amit befizetsz a postán. Utána ha minden megvan visszamész a nőgyógyászatra és kérsz időpontot abortuszra.

Amennyiben kiskorú vagy a szüleid beleegyezése is kell.

2021. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Tök jól leírtátok, egy kis "aprósággal" egeszíteném ki: Abortusz esetén nem ártana igyekezni, hisz a kérdező azt írta, az eset másfél hónapja! történt.
2021. nov. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%

Ennyire agyatlan ugye nem vagy?? Mas baszki honapokat/eveket var babarw sikertelenul ezek meg....

Amúgy abortusz. Minel hamarabb...

2021. nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg én egy kiterjesztett nemibeteg szűrést is csináltatnék, ki tudja mit szedtél össze (pl AIDS)
2021. nov. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!