Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokan irjátok hogy mensi...

Sokan irjátok hogy mensi előtt barnáztok. Nekem nincs ilyen soha, mindig csak egyszerűen megjön és 2-4 napig tart. Ha babát akarok ez a jobbik, vagy a rosszabbik eset?

Figyelt kérdés
Ez hogy csak ilyen rövid ideig tart jelenthet esetleg rosszat? De teljesen normális,az első 1-2 nap erősebb utána gyenge és 4 napon szinte semmi. Tapasztalatok?
2008. dec. 13. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sem barnáztam soha, és nekem is ugyanígy jött meg a mensim. Most pedig már babázok 2 hónapja:) Tehát semmi köze a barnázásnak a teherbeeséshez.Sok sikert!
2008. dec. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én sem szoktam barnázni előtte akár egy nappal. Volt hogy mondjuk pár csepp barna volt,és pár órára rá már rendes mensi.De nekem is általában egyszerűen csak megjön! szerintem talán hormonoktól függ,vagy attól is , hogy valaki szedett e fogi gátlót (mondjuk én sosem).És nekem sem tart 4-max.5 napnál tovább. De szerintem ez nem probléma a babavárás tekintetében,legalábbis remélem,mert mi most dolgozunk rajta:) amúgy nálam ilyen mensivel néztek hormontükröt,és minden ok volt,tehát szerintem neked sem kell aggódnod. szió
2008. dec. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
A mensi előtti barnázás nem túl jó, mert valami hormonproblémára utal. Örülj neki hogy neked nincs ilyened. Sok sikert a babához!
2008. dec. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem nincs koze hozza, en mensi elott 1 napig barnaztam, meg utana is, megis hamar osszejott a baba.

(1 nap barna, 5 nap verzes, 1 nap barna, tehat en egy hetig menstrualtam, lehet mondani)

szerintem ha van peteérésed,és a mensid rendszeres, akkor vegulis mindegy, hogy barnazol e.

2008. dec. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!