Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alacsony progeszteron szint?

Alacsony progeszteron szint?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam vérvételen ciklus 25.napján. Elég hosszú a ciklusom.

Eddig minden hónapban volt peteérésem 2 x egymás után estem teherbe szeptember óta de sajnos kémiai volt mind a 2.

A tegnapi eredmény progeszteron szint 4,06. A dokim mondta, hogy nem volt peteeresem irt fel clostit. Viszont az ovu tesztem ma lett pozitív.

Múlthónapban 22.napon volt, elkezdtem az inofolicot szedni és olvastam sokaknak kitolta a ciklust és a peteérést is.

Volt már valami hasonló helyzetben? Tapasztalat ? Vélemény ?

Kicsit kétségbe estem miért nincs peteérésem mikor eddig volt. 😕


2021. nov. 30. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Mikor szültél utoljára? Nekem szülés után volt össze-vissza nagyon sokáig.

Illetve covid oltás után hónapokig nem volt...

Sok minden bezavarhat.

2021. nov. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

3 és fel éve szültem és oltásom sincsen. Eddig mindent hónapban rendben volt a ciklusom. Hormon vizsgálat is jó volt. Ezért nem értem.

Ez az első inofolicos hónap arra gondoltam talán attól.

2021. nov. 30. 12:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Bizony a vérvétel előtt kellett volna lh tesztelni és ahhoz képest menni progit nézetni... nem szedném így be a clostyt... ha most volt pozi az ovuteszt akkor csak annyi, hogy hosszabb a ciklusod bár uhn látnia kellett volna, márha megvizsgált. Gyakorlatilag ovu előtti progi szintet nézettél ami így fals. Pláne, hogy most pozi lett az lh teszt, tehát na... érted :). Nézess még egy szintet 7 nap múlva. Az a tuti.
2021. nov. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én szóltam a dokinak, hogy nem volt pozitív még az ovu tesztem ebbe a hónapban és nekem múlthónapban is 22.napon volt peteérésem amiből teherbe is estem csak rá pár napra megjött miután pozitívat teszteltem. De azt mondta az nem baj.

Kíváncsiságból teszteltem tovább és ma egy extra erős pozitívat.

Azt mondod kérjek egy új vérvételt egy hét múlva ?

2021. nov. 30. 13:03
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem nézte a doki uhn mi a helyzet amikor voltam nála egy hete. Pedig kertem is de azt mondta már nem látna semmit.
2021. nov. 30. 13:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Pff.. keress másik dokit... igen kérj egy vérvételt. Ha potyára túlstimulál clostyval az nem túl jó. Nem feltétlen probléma a hosszú ciklus amennyiben van peteérés. Persze lehet oka, amit ki lehet és kell deríteni és, ha az kezelve lesz rövidül a ciklus is. A closty pedig csak kicsikarja a peteérést. De ha neked van akkor felesleges hormonbomba.


Engem is kezelt clostyval egy doki. Le is váltottam és jól tettem. Meglettek az okok meglett a kezelés és hamar jött a baba is. Ne hagyd magad, ha ennyire letolja a dolgokat, akkor igenis másik doki kell. Kész vicc, hogy mi, akik babára vártunk hosszú éveket jobban tudjuk mit kellene vizsgálni, mint a doki. Persze tisztelet a kivételnek.


A legjobbakat kívánom, próbálj picit lazítani, nézess még egy progiszintet a pozi lh tesztes nap után min hét max 9 nappal. Abból máris minden jobban fog látszani :)

2021. nov. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtál kicsit megnyugodtam, lehet mégsem velem van a baj.

Érdekes mert most vettem észre a WC papíron is a tojásfehérjés folyást ami úgy tudom szintén peteérésre utal.

Nagyon várjuk már a babát. És a hónapok óta tartó csalódás után egy ilyen, hogy peteérésem sincs mikor eddig volt. Hat mit ne mondjak, hidegzuhany!

2021. nov. 30. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!