Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknél működött az inofolic:...

Akiknél működött az inofolic: mennyi ideig ittátok?

Figyelt kérdés
A nőgyógyász javasolta, még nem kezdtem el inni vagy szedni vagy nem is tudom, mit kell vele csinálni :D Szóval próbálkozunk a második babával egy ideje, de még elég random a ciklusom, szoptatok is, nem annyira egyszerű a dolog, ezt támogatandó kaptam a dokitól a tippet. Akiknél (feltehetően) segített, ott mennyi idő után volt eredménye?
2021. nov. 30. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem ez az első hónap, hogy iszom napi egyet. Az biztos, hogy kitolta a ciklusom mert ma vagyok a 26.napon es most van peteérésem.
2021. nov. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hányingerem volt tőle, de egy évig ittam kitartóan. Akkor sikerült, amikor abbahagytam.
2021. nov. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én baratcserjevel ittam, 6 hét.
2021. nov. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2. babat tervezzuk, en is szoptatok (mar csak este). elso honapban nem lettem terhes, most a 2. honapban szedek inozitolt, baratcserjet, malnalevel teat, palastfu teat. Nov 30.an volt peteérésem (ciklus 15. napja). Elso babanal is szedtem ezeket, szo szerint ezeket, mert elso honapban osszejott es meg nem fogyott el 😄.
2021. dec. 2. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


sikerült azóta teherbeesnetek? :)

2022. okt. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia :)

Nekem igen, jövő hónapban szülök, ha minden igaz ^^


Egyébként csak egy hónapig ittam az inofolicot, mire összejött, nem tudom, hogy ezért vagy más miatt, de nekem pozitív a mérleg.

2022. okt. 10. 07:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon gratulálok Neked! :)

Ez szuper! Akkor szedem kitartóan, hátha :)

Boldog babavárást és kitartást a hajrában!

2022. okt. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!