Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha pozitív lett az ureaplasma...

Ha pozitív lett az ureaplasma urealyticom QPCR tesztem akkor tutira van elzáródásom vagy nem biztos?

Figyelt kérdés
Annyit tudok hogy elzáródást okoz de nem tudom hogy minden esetben vagy hogy attól függőe hogy mennyi ideje hordozom a bacit?

2016. nov. 26. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerősöm számítása szerint kb 10 èvig chlamydias volt. Mègis problémamentes terhessege volt.
2016. nov. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ én nem csak attól Félek hogy ez a baci problémás terhességet okoz hanem attól is hogy a terhesség létre jöne erre irrányult a kérdésem hogy mennyi az esélye hogy elzáródást okoz? Szóval hogy kivétel nélkül minden esetben vagy csak attól függ milyen régóta van meg a baci vagy stb..??
2016. nov. 26. 20:37
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Sikerült teherbeesni azóta?

2017. máj. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még nem sajnos :-( nagyon lassan halad a kivizsgálás....
2017. máj. 30. 16:59
 5/5 anonim válasza:
Valami hír azóta, kedves kérdező? :)
2018. nov. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!