Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvany pozitiv teszt, és mensi?

Halvany pozitiv teszt, és mensi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szombaton lett volna a nem vart napja. Csütörtökön teszteltem egy halvany pozitívat. Meg vasárnap reggel is halvany pozitiv lett!

Tegnap este elkezdtem vérezni. Először ilyen barnás volt.. most reggel pedig fulladt nagyon.. ennyire nem volt még reggel sosem véres a tampon. És most görcsölök is. Ha pozi lett a teszt miért jött meg"? De ha még meg jött, miért lett pozi a teszt,? Nagyon el vagyok keseredve.. :( :'( szerintetek?


2021. dec. 6. 06:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kémiai terhesség. Elindult a terhesség, de még nagyon korán megszakadt valamitől.
2021. dec. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kémiai terhesség, sajnálom. 99% hogy kiürül szépen magától a méhed, de ha gondolod, akkor a vérzés végét követően 1-2 hét múlva megnézetheted nőgyógyásszal ultrahangon.
2021. dec. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!