Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elég két naponta megcsinálni...

Elég két naponta megcsinálni az ovulációs tesztet?

Figyelt kérdés
2.babát szeretnénk. Rendszertelen a menstruációm (sosem volt rendszeres), úgyhogy fogalmam sincs mikor lehet a peteérésem (első babánál kb.a 28.napon volt, nem néztem, csak próbálkoztunk). Ha csak 2 naponta nézem az LH tesztet, akkor az jó? Elvileg több napon keresztül csak halvány és egyszer csak + lesz? Még nem használtam ilyet, úgyhogy bocs, ha bugyuta a kérdés.
2010. szept. 5. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem úgy nem jó,mert így lemaradhattok róla.Minden nap csináld délután este 8-ig,mindig ugyanabba az időpontba.Akkor biztos sikerül elcsípni.Sok sikert.
2010. szept. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia

én egy nap általában kettőt csinálok mert sztem nemhogy a 2 nap ritka de sztem az egy nap is

én tutira utazom

a teszt pedig 80 ft a neten úgyhogy.... belefér

2010. szept. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Akkor majd csinálom buzgón minden nap, csak így, hogy vannak akár 40-50 napos ciklusaim is, így izgi lesz (és így sajnos anyagilag is húzós, ha több hónapig kell csinálni, de valamit valamiért).

Majd neten én is utánanézek a teszteknek.

2010. szept. 6. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!