Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire fontos a reggeli...

Mennyire fontos a reggeli arctisztítás? Fontos megcsinálni a három lépést naponta kétszer? Nem elég este, reggel pedig csak víz?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 03:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinnem, hogy ez nagyon fontos lenne, hiszen ha megfigyeled a regi filmekben a noi arcokat, akkor mar lathatod azt, hogy regen a nok szepek voltak, s nem tettek semmit, mint hideg vizzel mosakodtak es a "hazilagos" pakolasokkal szepitkeztek pl.

Ha zsiros a borod, akkor talan indokolt, de egyebkent nem.

Reggel siman megmosod hideg vizzel, igy felfrissulsz.

2010. dec. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fontos. Mert éjjel kicsit megizzadhatsz, és ha jól tudom, éjjel méregtelenít a szervezet, és ez "kirakódik" az arcra (bocs, nem tudok ma reggel értelmesen magyarázni :D). Én a magam részéről arclemosóval megmosom minden reggel az arcom, aztán pedig hidratálom. Az én bőröm legalábbis megkívánja ezt, de ha te úgy érzed, neked nincs erre szükséged, akkor persze nem kötelező. Csak szerintem ajánlott.
2010. dec. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!