Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal megszakításos...

A párommal megszakításos védekezés baj történt, ugyanis nem tudtam már időben kihúzni és belementem. Mekkora a terhesség esélye?

Figyelt kérdés

kb a menstruációs ciklusa 19-20. napján járt amikor az eset történt

általában 28 napos a ciklusa


2010. szept. 6. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos elég nagy az esélye, mert nem biztos, hogy pont a ciklus közepén volt neki peteérése. 72 órás tablettát írasson ki orvossal, ha pedig erről lekéstetek akkor 2 hét múlva vegyen egy tesztet. Legközelebb pedig figyelj oda. A megszakítás NEM védekezés főleg, ha nem akartok gyereket.
2010. szept. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

72 órásról lecsúsztunk...


de ez amit mondanak peteérésre hogy 14.+/- 3 nap ez mennyire általános??? mert hogyha azért ez így általános és nők nagyrészénél így zajlik a +/- 3 napban a peteérés(ami egy napig tart) akkor elvileg nem lehet gond?

2010. szept. 6. 18:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyira ez sem általános, mert minden nőnél másként van. Van akinek pont a közepén 14. napon, van akinek a 18-20 nap van peteérése ez testenként változó, ezért írtam, hogy nagy esélye van rá. Mikor volt az utolsó menstruáció első napja ?
2010. szept. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kb. 20 % az esélye, hogy terhes lesz
2010. szept. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Jeter válasza:
50% vagy igen vagy nem.
2011. máj. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!