Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakításos védekezés...

Megszakításos védekezés mellett terhesség?

Figyelt kérdés

Megszakítással védekeztünk, rá két nappal volt peteérésem. Terhes lehetek így? Ma reggel csináltam egy tesztet, de nem tudom, hogy szellemcsík-e a másik, de nagyon halványan, szinte alig látható, csak, ha jobban megnézem akkor látom.

Ma vagyok 14 nappal a történtek után, vasárnap kéne megjönnie.


2010. szept. 17. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz terhes, ha került beléd ondó, mivel a peteérés is akkortájt volt. Mindenképp ismételd meg a tesztet pár nap múlva, de a legelső, reggeli vizeletből, hogy biztos legyen.
2010. szept. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A megszakítás nem védekezés! Az előváladék tartalmazhat élő spermiumot, ami 3-5 napig is élhet benned, vagyis pont összetalálkozhatott a petesejteddel. A kérdésre a válasz, igen, lehetsz terhes.
2010. szept. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hmmm. Igen, a megszakításos védekezés nem valami biztonságos, teherbe eshettél.

A teszt még lehet szellemcsíkos is, de azt tudd, hogy a jobb tesztek ilyenkor már valós eredményt mutatnak.

Várj még pár napot és csinálj újabb tesztet. Ha baba van, akkor erősödik a csík.

2010. szept. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is igy kezdődött,bár mi akartunk babát.

A teszten a 2.csik olyan halvány volt hogy,csak fény alá tartva láttam,de akkor is ott volt.

A mai tesztek nagyon megbizhatóak,és csak kis százalékuk lehet hibás.

Sztem 99% hogy terhes vagy.

Csinálj uj tesztet akár most is,bár a reggeli első a legjobb,de már most is kimutatja.

2010. szept. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezt is a reggeli elsőből csináltam, két-három nap múlva megismétlem és megírom milyen lett.
2010. szept. 17. 14:27
 6/10 anonim válasza:
100%
Mi is megszakítással védekeztünk....Idén 12 éves a Fiam.Ha a második csík akárcsak halványan is,de ott van akkor bizony elég valószínű hogy terhes vagy.
2010. szept. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
csinálj holnap másikat. elképzelhető hogy terhes lettél....
2010. szept. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Peches esetben lehet..
2010. szept. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Köszönöm a válaszokat, ezt is a reggeli elsőből csináltam, két-három nap múlva megismétlem és megírom milyen lett."


Nos ez már 5 napja volt. Csináltál azóta másik tesztet? Mi az eredmény?

2010. szept. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, tegnap reggel csináltam még egyet, de negatív lett, de még mindig nem jött meg, hétfőn kellett volna, de még semmi, már 3 napja késik. És nem tudom mitől, vagy baba van vagy valami bajom van, kezdek már ideges lenni.
2010. szept. 23. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!