Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintem mindenki, jol nezze...

Szerintem mindenki, jol nezze meg az alabbi cimet, mielott vedekezes nelkul szeretkezik, es terhesseg lesz a vege! Vagy akar a hazasparok is akik mar nem szeretnenek gyereket, es abortusz lesz a vege! Erdemes ilyet tenni?

2009. márc. 28. 07:21
1 2
 1/18 nini24 ***** válasza:
53%
Atyaúristen :(((((((
2009. márc. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%

Nem nem érdemes,de lehet olyan helyzet hogy az anyuka rá van kényszerítve az abortuszra.(beteg a baba stb...)Egyébként ezeket a videókat nem kellene ide linkelni.Itt szerintem olyan nők,asszonyok vannak akik mindennél jobban szertnének babát,esetleg már várandósak is.Engem személy szerint megráz ez az egész,hiába tudom hogy nem kellene megnézni,és mégis.Nem minket kell elriasztani az abortusztól.

15 hetes kismami

2009. márc. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Megértem a szándékot, de én nem néztem meg, mert amikor először hallottam róla életemben, hogy hogyan is történik egy abortusz, annyira megrázott, hogy napokig csak erre a szörnyűségre tudtam gondolni. Pedig akkor csak elmesélték, még sohasem láttam, nem is akarom megnézni.
2009. márc. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
Ezt talán nem erre az oldalra kellene felraknod! Itt vannak akik évek óta próbálkoznak hogy babájuk legyen!!! És tudd hogy nem csak felelőtlen sex után mennek az emberek abortuszra, vannak akinek sajnos muszály, mert elhal a babájuk:(
2009. márc. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
ez szörnyüü!!!!!
2009. márc. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Nekem van már 2 gyerekem, de tavaly sajnos védekezés mellett lettem terhes. Elvetettem a babát, mert anyagilag nem bírtuk bevállalni, és nem is terveztünk/tervezünk még egy gyereket. Mindkét szülésem nagyon nehéz volt, az elsővel 2 napig, a másodikkal 3 napig szenvedtem.

Én is világ életemben elitéltem az abortuszt, sosem gondoltam, hogy egyszer én is rákényszerülök. Ráadásul mindig nagyon figyeltem a védekezésre, mégis ez történt!

Azóta kicsit másképp látom a dolgokat, de azért aki nem védekezik, vagy a többedik abortuszra megy, azokat még mindig elitélem.

A videót SOSEM néztem meg, és nem is akarom látni!

Ez a vélemyényem, senki sem tudhatja mi vár rá még az életben!


Akik pedig babára vágynak, mielőbbi babaáldást kívánok nekik.

2009. márc. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%
Ezt a filmet minden gimnáziumban le kellene vetiteni a fiataloknak. Nekünk is anno levetítették a Sikoly című filmet,én aznap beteg voltam,de a többiek elmesélték,hogy mi történik. Engem így is iszonyúan megrázott. Addig is tudtam,hogy soha nem lennék képes elvetetni a gyerekemet,de azután még jobban megerősítette bennem ezt az "elhatározást". Azóta vagy tucatszor meg akartam nézni ezt a filmet,de mielött elkezdődne mindig leállítottam.
2009. márc. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%
szent isten!:(
2009. márc. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

oriasi hiba volt ide linkelni szerintem! a szexualita, fogamzasgatlas temakorbe kellett volna!

itt olyan nok kerdeznek, es valaszolnak, akiknek minden almuk, h kisbabajuk lehessen, illetve ha becsuszik egy terhesseg, orulnek neki. elvetve akad nehany, aki nem orul neki.

ezek a nok lehet, h honapok, sot evek ota probalkoznak, sikertelenul, nem hiszem, h szukseguk lenne arra, h lassak, h hogyan olik meg masok babajat, akik meg nem akartak, ahelyett, h orokbeadnak olyan szereto paroknak, akiknek nem lehet gyerekuk.

akinek pedig (mint pl nekem is) azert volt szukseg a mutetre, mert elhalt a terhesseg, vagy rendellenesseget vettek eszre, vagy esetleg veszelyeztette az anya eletet, nekik sem feltetlenul kellene latniuk ilyeneket, h hogyan trancsirozzak ki az embriot!!!!


elrettento peldavideonak nagyon jo, de nem itt, ebben a temakorben, mert itt csak fajdalmas!!

2009. márc. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Azert linkeltem ide a viedot, mert nap mint nap lattok olyan eseteket, hogy "elszakadt az ovszer, vajon terhes lehetek?"; "tud e valaki a 10-14 napos injekciorol a terhesseg elejen, hogy elveteljek"; "bevettem a 72 orasi esemeny utani tabletat, van meg esely a terhessegre?"stb stb! Nos tudom, hogy nem szep latvany! Sot azokat az anyakat akiknek evek ota semmi jele a babanak, de akinek mar megfogant, az pedig ne tegye ezt a szornyuseget! Oke, meg van ertve, hogy van akinek azert kell az abortuszt attelni, mert elhalt a magzat, de nem azert mert o tul fiatal(20-24) eves, es o meg nem tud valalni gyereket... Sajnos, ez a vallosag! Kar hogy a torveny nem tiltja, az abortuszt! Szemely szerint csakis azoknak a noknek engedelyznem az abortuszt, akinek az elete forog kockan, mehen kivuli terhesseg, vagy elhalt a magzat!
2009. márc. 28. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!