Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja karácsonyra?

Ki nem várja karácsonyra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekem pont szenteste kéne megjönnie, nagyon remélem, hogy nem fog. Van még valaki hasonló helyzetben? Tök jó karácsonyi ajándék lenne nem?😊😊😊
2021. dec. 17. 09:37
 71/97 anonim ***** válasza:
Megy a drukk.:) Majd írj, hogy mi a helyzet.:)
2022. jan. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/97 A kérdező kommentje:
Én 25-re nem várom, elkezdtem szedni a folátot, a D vitamint és Mio-inozitolt is használok, remélem méghozzá a hatását🙂
2022. jan. 12. 10:11
 73/97 anonim ***** válasza:
Szurkolok.:) majd írjál hogy sikerült ez a hónap.:) 71-es voltam.:)
2022. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/97 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Hogy vagytok? Éreztek bármi furcsaságot?:)

73-as voltam

2022. jan. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/97 A kérdező kommentje:
Én semmit de nem is figyelgetem inkább , eddig mindig bebeszéltem magamnak a dolgokat és te?
2022. jan. 17. 05:41
 76/97 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 28 és 33 naposak szoktak lenni a ciklusiam az utóbbi időkben, ma vagyok a 30. Napon. Eléggé fáradékony vagyok, hányingerem is szokott lenni, és sűrűn járok mosdóba. Persze lehet, hogy csak jobban figyelem magam és ezért tűntek fel ezek. Viszont vasárnap csináltam egy tesztet a Dávid-féle 10-es érzékenységű teszttel, ami halvány pozitív lett. Egyelőre nem szeretném beleélni magamat, olvastam már itt, hogy hiába van 10-es ráírva, sokkal kevésbé érzékeny (valaki azt írta, hogy amikor a 10-ea Dávid tesztje halvány volt, egy másik 25-ös már nagyon sötét pozitív volt). Azt tervezem, hogy szerdán, és pénteken csinálok még egy ilyen tesztet, illetve ha sikerül eljutnom drogériába, akkor veszek másik fajta tesztet.:)
2022. jan. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/97 anonim ***** válasza:

Nekem sem jött össze a karácsonyi :( most 21-re nem várom. Kíváncsiságból lh-teszteltem, mert volt itthon belőle még és ott látszódik a 2. csík. Hát majd kiderül.

Mindenkinek nagyon drukkolok!!! :)

2022. jan. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/97 anonim ***** válasza:
77. Furcsaságot nem érzek, leszámítva, hogy ha fázom fáj a mellbimbóm :D és fázós vagyok. De ebben a januári időben ez még minden is lehet.
2022. jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/97 anonim ***** válasza:
100%
77-es az LH teszt becsapós lehet, mert LH hormon folyamatosan jelen van a szervezetünkben, ott valójában a teszt sötétsége számít. Nincs esetleg terhességi teszted? Egy érzékenyebb fajta már lehet, hogy halvány pozitív lenne reggeli első vizeletből.
2022. jan. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/97 anonim ***** válasza:

Sziasztok Csajok!

Valaki tesztelt már hcg-teszttel?

2022. jan. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!