Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja karácsonyra?

Ki nem várja karácsonyra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekem pont szenteste kéne megjönnie, nagyon remélem, hogy nem fog. Van még valaki hasonló helyzetben? Tök jó karácsonyi ajándék lenne nem?😊😊😊
2021. dec. 17. 09:37
 81/97 A kérdező kommentje:
Én megígértem magamnak, hogy csak min. 3 nap késés után tesztelek.
2022. jan. 19. 17:45
 82/97 anonim ***** válasza:

Én is megígértem magamnak, hogy elmaradt mensi utan csinalok. De nem bírtam ki, tegnap teszteltem negatív lett sajnos. Holnapra nem várom.

Tenyleg nem jó előre tesztelni még rosszabul erzem magam tőle.Bar ha megjön es abból tudom megint nem sikerült az se jó erzes.

2022. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/97 anonim ***** válasza:
Többieknek sok sikert kívánok!
2022. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/97 anonim ***** válasza:

Ne adjátok fel még csajok, lehet csak később volt az ovu.

Én sem bírtam ki, hogy ne teszteljek, mert volt pár furcsaságom. Nekem most pozitív lett.:)

Szurkolok Nektek is.:) majd írjatok, hogyan alakult ez a hónap.:)

2022. jan. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/97 anonim ***** válasza:

Gratulalok utolsó! Te szedtel vmit ami segíti a teherbeesést?

Hányadik dpo-n lett pozitív?

2022. jan. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/97 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen.:)

Én jutavit terhes vitamint szedtem csak, ez nem segíti a teherbeesést, viszont vannak benne olyan vitaminok (köztük folsav is) amire szüksége van az embriónak már akkor is, amikor még nem is tudunk róla, hogy terhesek vagyunk. Férjem szedett férfiaknak való vitamint, ha jól emlékszem a cink és szelén hasznos a kis katonáknak.:)

Nem tudok pontosan, hogy hányadik dpo-n teszteltem először pozitívat, mert nem követtem az ovulációmat. Utoljára december 19-én jött meg, és január 16-án teszteltem először halvány pozitívat 10-es David-féle teszttel. Erről a tesztről azt olvastam, hogy mások tapasztalata alapján kevésbé érzékeny a valóságban, mint ami rá van írva, ezért ma újra teszteltem vele reggel, ami már sötétebb volt. Délután tudtam elmenni venni 10-es facelle tesztet, ezzel ma este szép pozitívat teszteltem. Sok sikert Nektek! Hányadik próbálkozós hónapotok ez?

2022. jan. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/97 A kérdező kommentje:
Szívből gratulálok! Nekünk ez a 3. hónap.
2022. jan. 20. 05:08
 88/97 anonim ***** válasza:

Köszönjül szépen.:)

Majd írjál, hogyan alakult ez a hónap Nektek.:)

2022. jan. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/97 anonim ***** válasza:
Nekem mára megjött sajnos. Első próbalkozós hónap volt.
2022. jan. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/97 anonim ***** válasza:

Sajnálom kedves utolsó.:( de ne adjátok fel! Újabb hónap, újabb remények.;)

(88-as voltam)

2022. jan. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!