Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőleesés napján van ovuláció?

Hőleesés napján van ovuláció?

Figyelt kérdés
Több helyen is azt olvastam hogy a ovuláció után a tüszőből távozó folyadék hatására csökken az alaphő majd a sárgatest hatására ami a pete után marad emelkedik a hő. Szóval hőleesés napján van peteérés majd az emelkedés már csak azt jelenti hogy megtörtént. Itt még is azzal hitetik az emberek a többieket hogy akkor kell együtt lenni ha emelkedett a hő.
2021. dec. 17. 10:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálam a hőleesés az LH csúcsot jelzi. Ami után kb 16-24 órán belül van ovu, és onnantól emelkedik a hő. Nekem pl pozi lh csúcsnál leesikajd lassan felkúszik alaphőre 2 nap majd harmadik napra megy feljebb. De csak hőre alapozni butaság az amúgy is csak utólag jó bármire is...előre jelezni nem tud.


Nekem pl szép görbe mellett nem volt peteérésem....pedig szabályos görbém és ciklusom volt. Uh-n derült ki. Ekkor még lh tesztet nem használtam...


Érdemes lh teszttel együtt görbézni.

2021. dec. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!