Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Befejezzem az Utrogestan...

Befejezzem az Utrogestan szedését vagy hagyjak még néhány nap esélyt?

Figyelt kérdés
2021. dec. 17. 14:07
 1/6 A kérdező kommentje:

Sziaszotk!

Dec.7-én repesztettek nálam tüszőt (ciklus 14.napja volt) hétfő óta kell adagolnom az Utrogestan hüvelykapszulát reggel-este (ciklus 20.napja) egészen a 30.napig. Orvosom azt mondta, hogy 30.-án teszteljek, ha pozitív folytassam az Utrot, ha nem, le kell álljak.

Aggódok amiatt, hogy akkor még nem fogja kimutatni a teszt a pozitívat, én meg leállok az utroval és oda a baba. Hiszek az orvosomban, de ti mit tanácsoltok, volt már valaki úgy, hogy leállt utroval negatív teszt miatt, aztán néhány napra rá pozitívat tesztelt?

Ciklusaim 27-30 naposak, tehát elvileg menzesz első napja a határidő nálam, nem kéne hagyni még néhány nap esélyt neki?

22.-ére foglaltam időpontot Hcg vérvételre, mert olvastam, hogy az a biztos, az a ciklusom 29.napja lesz, addigra már kimutatható vérből, ha van terhesség, vagy még az se tud pontosat mondani?

Olyan bizonytalanná tesz, hogy le kell állni az Utrogestannal :/

2021. dec. 17. 14:07
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeségből mondja az orvos, ha a 14. napon repesztenek tüszőt akkor a 30. napon kimutatja a teszt.
2021. dec. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosnak igaza van. Teljesen felesleges tovább szedni, ha ovu + 16 napnál negtív a teszt.
2021. dec. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igy van!Leallhatsz vele nyugodtan ha nega a teszt
2021. dec. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló ovu+16 napot írtál. Nekem ciklus 14.napján (keddi nap volt) lett beadva az Ovitrelle de csak csütörtök hajnalban repedt meg a tüsző. Tehát, ovut 16.naptól számolom. Ha arra még rászámolok 16 napot, akkor az ciklus 32.napja esetemben. Tehát az átlag ovu+14 napra érdemes hagyni még plusz 2 napot?

Egyébként 29.cn-en megyek vérvételre Hcg-t nézetni, annak már ki kéne mutatnia, ha van babától Hcg, nem?

2021. dec. 17. 17:16
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ovu után 9napon + a tesztem, halványan 14. Napon meg egyforma erős a 2 csík.

Ha 14.nap nincs egy halovány csík akkor nem is lesz.

2021. dec. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!