Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt 1 nappal lehet...

Nem várt előtt 1 nappal lehet terhes tünet?

Figyelt kérdés
kb 1 hete fáj a mellem oldalt és hason alig tusok feküdni. Párom is mondta, hogy mennyivel nagyobbak. Has szurka is van és mindjárt megjön érzés. 2 napja vizes folyásom volt kétszer. Ti ma du csinálnátok tesztet vagy csak holnap reggel? Tapasztalat valakinek? 1 éve próbálkozunk

2021. dec. 20. 11:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
En már megvarnam hogy kesik e vagy legalább a holnap reggelt és első vizeletbol tesztelnek 10es erosseguvel
2021. dec. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
(amúgy a duzzadt mell nem feltétlenül tünet, nekem első terhesség előtt megduzzadt, aztán 5 hetesen elveteltem, második terhessegemnel viszont nagyjabol a 12-13. Hétig semmit nem nőtt, nem is duzzadt, semmi)
2021. dec. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
lehet nem tünet, csak feltűnt mert pms tünetként sem volt ilyen hogy nem tudtam hason feküdni :)
2021. dec. 20. 11:48
 4/18 anonim ***** válasza:
69%

Én tegnap teszteltem pozitívat. A mellem nem kifejezetten fáj, nem duzzadt. Inkább a mellbimbóm érzékeny.

Illetve olyan hasszurkáim vannak, hogy a végbelembe is besugárzik, de nem sokszor, kb napi 3-4 alkalommal. Folyamatosan mindjárt megjön érzés és fehérkés folyás. Na meg a szédülés...

2021. dec. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4-es Gratulálok :) Milyen tesztet csináltál? Remélem pozitív tesztem lesz nekem is.
2021. dec. 20. 12:59
 6/18 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen, drukkolok Neked is! 🤞❤️

Tegnap délután a facelle teszttel ( ami a nagyobb fajta, nem a csík) ma pedig reggel egy predictorral, azon jobban kivehetőek már a csíkok.

2021. dec. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nekem késett már vagy nem várt előtt tesztelttél? :)
2021. dec. 20. 13:06
 8/18 anonim ***** válasza:
59%
Már késett, de az ovulációm is elcsúszott a 23.napra, így hiába teszteltem a nemvárt napján, teljesen negatív volt. Ha így számoljuk, akkor nekem 4. napi késésnél lett pozitív.
2021. dec. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Remélem pozitív lesz nálam is :) jó pár negatív teszten túl vagyok, és sok tüneten. De most kicsit más talán és eddig a mellem nem volt ilyen, így reménykedek :)
2021. dec. 20. 13:12
 10/18 anonim ***** válasza:
Nagyon szurkolok 🤞🤞🙃 mi is régóta próbálkozunk, de én pco-s vagyok, ez is nehezített
2021. dec. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!