Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 hete voltunk párommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cordelia23 kérdése:

2 hete voltunk párommal együtt, november 6án kellett volna megjönnie de még semmi jele. Időben kiszállt. Szerintetek terhes vagyok, vagy csak egyszerűen késik?

Figyelt kérdés
Okoskodást és piszkálódást mellőzétek kérlek...
2015. nov. 8. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Tehát pont ovulációkor voltatok együtt megszakításos védekezéssel. Ezzel a védekezési módszerrel a nők 40%-a esik teherbe a statisztikák szerint. Tehát kb. ennyi esélye van annak, hogy terhes vagy. Viszont egy terhességi teszt egyértelmű választ adna a kérdésedre.
2015. nov. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az első megadta a választ... igen lehetsz terhes! Nem értem miért nem lehet védekezni rendesen
2015. nov. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már csinálhatsz reggeli vizeletből tesztet!

Mivel nem védekeztetek, így miért lenne meglepő, ha terhes vagy? Lehetsz, nagyon is!

2015. nov. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény?
2015. nov. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a számomra értékes válaszokat.. és persze azt is aki nem bírta ki megjegyzés nélkül.Bár mivel férjnél vagyok és 26 éves amiatt hogy terhes lehetek nem aggódtam. Csak nem értettem a dolgokat és gondoltam itt megkérdezem.. 2 teszt után is negatív volt, ma reggel megjött.
2015. nov. 13. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!