Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egyszerűen rettegek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen rettegek hogy terhes leszek. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Szinte már betegesen félek hogy terhes leszek, most nyílván nem akarok az lenni. Pcos vagyok ezért írtak fel fogamzásgátlót, tehát azt rendszeresen szedem, szabályokat betartva. DE egyszerűen nem hagy a gondolat hogy mi van ha mégis terhes leszek, és igy egyáltalán nem tudom élvezni sem a dolgot. mit tegyek h ne féljek ennyire??
2016. ápr. 27. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rakj félre abortuszra, akkor nem kell félned, ha beüt a baj.
2016. ápr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
52%

Csak seggbe, csakis seggbe!

26/F

2016. ápr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Használjatok gumit!
2016. ápr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
elkötteted magad
2016. ápr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Van egy mondás miszerint csak akkor 100%, hogy nem esel teherbe, ha nem szexelsz.

Előző hozzászólók írtak megoldásokat, ha mégis akarsz szexelni.

Egyébként mi van akkor, ha terhes leszel?

Hogy mit tegyél? Magadban rendet kell rakni és reálisan tekinteni a világra, szedd össze magad, egyszer fel kell nőni.

2016. ápr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Keress egy pszichológust, mert így soha nem lesz rendben az életed.
2016. ápr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pszichológus talán tudna segíteni. Illetve tabletta mellé használjatok gumit, így már elég biztos a védelem.
2016. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért annyira nem könnyű összehozni egy babát gyógyszer mellett. Mi évek óta így védekezünk gond nélkül. PCO-sként alapból nincs peteérésed, szóval amúgy is kicsi az esély a természetes fogantatásra (főleg ha fogamzásgátlóval "kezelik"...)!!!

Gondolom fiatal vagy még, bizonyos kor felett (nagykorúság vagy kicsit később) nem jelent akkora gondot, főleg ha a párod veled marad.

Vagy nem bízol annyira a kapcsolatodban, hogy tudd hogy végigcsinálná veled a párod (akár abortusz akár gyerekvállalás, nekem volt egy ilyen párom, akkor minden hónapban csináltam tesztet miközben tudtam hogy rendesen szedtem) vagy fiatal vagy nagyon vagy valóban nincs rend a fejedben, amit érdemes kezelni, mert a beteges félelem nem normális!


Lehet mellé megszakítást vagy óvszert használni, az már nagyon biztonságos.

2016. ápr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem adj neki nevet! És így már egészen más lesz, mert sokkal jobb azt mondani, hogy "Zsuzsi uton van", mintsem "terhes vagyok".
2016. ápr. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pcos mellett elég nehézbteherbe esni amúgy is. Csak az egyik vagy mind két petefészkedben jelen van ?
2016. ápr. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!