Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erős gyógyszer teherbeesés?

Erős gyógyszer teherbeesés?

Figyelt kérdés

A derekam fáj. Nem vészesen, tudok dolgozni, de igyekszek sokat pihenni!


A doki felírt napi 1x izomlazítót (sirdalud 6mg) ezt 5-6 napig kell szedni.


Emellé naponta 2x Aflamin 100 mg-ot ez fájdalom és gyulladáscsökkentő.


Közben babatervezésben vagyunk, a hónap végén várható a peteérésem. ☺


Be merjem vállalni, hogy esélyt adok a babának vagy várjunk 1 ciklust ha ezeket a gyógyszereket beveszem?


A betegtájékoztató csak arra tér ki ha már terhes a nő. Nyilván ez esetben nem szabad bevenni.


De mi a helyzet ha teherbeesés előtt álló nő szeretné beszedni?

Köszönöm a segítő válaszokat.



2021. dec. 22. 07:12
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Károsítani nem fogja a nem létező embriót, csak 6 hetes terheeség után tud károsítani egy gyógyszer. De derékfájással nem kezdenék neki egy terhességnek, mert nagyon megviseli a derekat a baba súlya és terhesen nem is kapsz rá majd gyógyszert. Kezdj el gyogytornászhoz járni és mulaszd el teljesen.
2021. dec. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hu ha en minden felirt gyógyszer szedesekor ezen filoztam volna, a budos életben nem leszek terhes. Mi kapcsolata lenne már egy meg sem fogant magzatnak a mostani gyogyszereiddel?
2021. dec. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első valaszoloval nem értek egyet nyilván a nem létező terhességet nem tudja a gyogyszer befolyásolni de én 4 hetes terhesen kaptam három Szemes ló rúgásnyi antibiotikumot persze nem tudtam még hogy terhes vagyok, mert akkor kellett volna csak meg jönnie, és sajnos nem foglalkoztam vele, és nem is fejlődött végül rendesen… utólag utána olvastam a gyógyszernek és írta hogy 65% ban vetelest okoz már 3 hetes terhessegtol kezdve is, ugye bár akkor meg főleg nem tudja még senki hogy ott bent már van valaki, kedves kérdező szedd be nyugodtan a gyógyszereket, de amikor már van esély rá hogy megfogant és be ágyazodott onnantól kezdve inkább korán terhességi teszt hogy ne vegyél be semmi olyat
2022. jan. 25. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!