Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan változik a hőmérséklet,...

Hogyan változik a hőmérséklet, ha nem mindig ugyanabban az időben mérem. Illetve, ha kikelek az ágyból és utána mérem meg? Alacsonyabb vagy magasabb lesz?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Én annyit tudok erről biztosan mondani, hogy minden órában kb. 1 tized fokkal nő a hőmérséklet. Ha pl. hajnalban 5-kor méred, akkor kevesebb lesz, mint ha 7-kor mérnéd...
2010. szept. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt, hogy magasabb volt, volt hogy kevesebb, sok mindentől függ.

Volt, hogy 37 volt ébredéskor, később kíváncsiságból megmértem 36,9 volt, aztán rá két órára meg 37,2. Szóval a lényeg az, hogy a ciklus 2. felében napközben sem megy le az alaphőre.

2010. szept. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egyre magasabb lesz. pl. egy reggeli 37.0 fölmehet 37.4-re. én legalábbis ezt mértem, kíváncsiságból megnéztem néha délután is
2010. szept. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!