Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 29.én megyek nőgyógyászhoz,...

29.én megyek nőgyógyászhoz, szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Novemberben volt utoljára menstruációm, akkor is késve jött. 28 nap helyett 38 napra jött. Decemberben teljesen kimaradt, csak egy kis barnázásom volt, csináltam terhességi teszteket, negatív lett mind a kettő. Viszont híztam, a sporttal leálltam és már október végén elkezdtem meghízni. A mellem megnőtt és a fenekem, semmim se érzékeny, nincs rosszullétem. A volt barátommal védekeztünk, igaz csak gumival, mert volt rá példa hogy gond volt a hormonjaimmal ezért nem szeretnék fogamzásgátlót szedni. Tudom hogy kevés az esélye, de ez még lehet terhesség? Vagy csak beképzelem magamnak a dolgokat?

2021. dec. 28. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Beképzeled, ez nem terhesség.
2021. dec. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Képzeled.
2021. dec. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes
2021. dec. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami, akkor max hormonzavar.
2021. dec. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Holnap beszámolok, hogy mi történt az orvosnál. Sajnos ma reggel óta fájdalmat érzek az alhasamban is, remélem semmi komoly.
2021. dec. 28. 22:22
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A teherbe eséshez szükséges az, hogy sperma kerüljön a hüvelybe.

Ha a sperma nem került bele, csak a gumiba, akkor értelemszerűen a terhesség nem tud létrejönni.

2021. dec. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezzel én tisztában vagyok, de bármikor történhet baleset. Jártam már úgy hogy leszakadt az egész felső része. A nőgyógyásznak kellett kiszednie és illetve kaptam egy tablettát is, hogy ne legyek terhes. Ez volt kb 2-3 éve. Bármikor előfordulhat, hogy esetleg volt rajta egy lyuk amit nem vettem/vettünk észre. De holnap minden kiderül és jelentkezem. Hátha valakinek hasznos lesz ez a poszt a későbbiekben. :)
2021. dec. 29. 00:30
 8/9 A kérdező kommentje:
Petefészek ciszta, 22mm-es. Tegnap bevérzett, elkezdett tisztulni. Várni kell 1-2 hónapot, ha addig sem jelentkezik akkor el kell mennem egy teljeskörű kivizsgálásra.
2021. dec. 29. 14:32
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük, hogy megírtad, biztosan hasznos sokaknak akik akár hasonló cipőben járnak.
2021. dec. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!