Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Férjemmel dec.26-án vágtunk...

Férjemmel dec.26-án vágtunk bele a babaprojektbe és 2 napja pozit teszteltem. Ha jövő hét pénteken megyek el nőgyógyászhoz akkor érzékelhető lesz már a szívhang? Elvileg akkor már 6 hetes terhes leszek.

Figyelt kérdés

2015. jan. 12. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
6 hetesen indul be a szívhang, de ha nem pont középidőben fogant nem biztos,hogy már verni fog a szive jövő pénteken.
2015. jan. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!! :)
2015. jan. 12. 13:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem várj még egy hetet, akkor már valószínűbb. Én is pont 7 hetesen mentem, de hosszabbak a ciklusaim, így nem pont középidőben fogant a babám, hanem 3 nappal később, kisebb is volt annyival, 6+4 hetesnek mondta a dokim. Viszont már lehetett látni, hogy ver a szíve :) Tudom, hogy nagyon nehéz várni, én korán teszteltem pozit (már a mensi előtt 2-3 nappal), úgyhogy 3 hétig kellett várnom, hogy ne menjek túl korán orvoshoz, de megérte :) Ha még nem verne a szíve, úgyis csak idegeskednél 1-2 hétig, az meg nem tesz jót, jobb inkább várni egy kicsit :)

Gratulálok nektek :)

2015. jan. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kloetta ***** válasza:

ha hamarabb mész szívhang ugyan még nem lesz, de azt látni fogja hogy "babakezdemény" van, kb hol, beágyazódott-e rendesen.....

Én elmentem 5,5 hetesen az elsőnél, most is el fogok menni ha összejön a kistesó.

2015. jan. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok, szerencsések vagytok! Mi 5,5 évet vártunk, a második lányunk jött ugyanilyen gyorsan mint nektek.
2015. jan. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ!! :) Még nem tudom elhinni, hogy ilyen nagyon szerencsések vagyunk. :)Remélem, hogy a terhesség alatt minden rendben lesz. Most kicsit fájdogál a hasam és a derekam is (mensi szerűen, de azért mégsem olyan durva). Azt olvastam, hogy ez normális, de azért ajánlott magnéziumot szedni. Ti hogy gondoljátok?
2015. jan. 13. 11:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne kezdd el. Később akkor csak fokozni tudod,növelni az adagot. Ha muszáj az orvos úgyis mondja.
2015. jan. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!