Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiderült, hogy terhes vagyok...

Kiderült, hogy terhes vagyok és holnap megyek nőgyógyászhoz. Viszont még nem voltam és iszonyatosan félek. Hogyan küzdjem le a félelmemet?

Figyelt kérdés
2016. febr. 22. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Marmint soha nem vootal nogyogyasznal?
2016. febr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Azért az egy kicsit gáz, hogy még nem voltál nőgyógyágysznál, de terhes vagy. De mivel nem ez volt a kérdés nem is lovagolok a témán mert segíteni akarok. Amikor én először mentem én is nagyon féltem és engem senki nem látott el semmi jó tanáccsal szóval tudom milyen rossz. Csak gondolj arra, hogy mi baj történhet? Semmi. Megvizsgál (ami neki egy tök rutin feladat), mond egy pár szót, ha kell kapsz gyógyszert ( nem iylen estre gondolok mint a tied), aztán elenged. Eseleg miközben ott vagy énekelj Magadban, vagy gondolj teljesen másra. Ha pedig előtte félsz, gondolj arra amit mindenkinek mondani szoktak. Neki ez csak egy rutin vizsgálat, látott már nőket meztelenül nem egyszer. Nem fog rajtad megbotránkozni vagy valami ilyesmi, nyugi!
2016. febr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szűz voltam és most lettem terhes, 23 vagyok.
2016. febr. 22. 19:03
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
en nem vagyok terhes , de en is felek menni a nogyogyaszhoz , szegyelem magam tole ! en voltam nonel is de csunyan beszelt velem , es ferfihoz nem nagyon akarnek menni mert felek hogy durvabb keze van ... sajnos tudom hogy nekik ez a dolguk , de en is nemsokara kellene menjek ,mert a ciklusom nem jar rendszeresen , de nem tudom hogy gyozzem le a felelmet :( 21 L
2016. febr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Menj magándokihoz, mert ott sokkal jobban állnak az emberhez általában. Esetleg kérdezz meg másokat, hogy ők kihez járnak és abból el tudod dönteni, hogy melyik orvos szimpatikus neked.

Szerintem ez sokat számít, mert én például a korrekt orvosokat kedvelem, a vicceskedni próbálóak irritálnak.

Nem kell félni egyébként, nem fog semmi rossz történni. A vizsgálat a legrosszabb esetben is kicsit kellemetlen, de abszolút kibírható, nem kell sokáig meztelenkedni.

2016. febr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

nem érne rá 2 hét múlva menned? vagy mit jelent az, hogy kiderült, hogy terhes vagy?:) ha ma teszteltél pozit, akkor a szívhang miatt ráérsz menni később, akkor már látható lesz az embrió is.


Megértem, hogy félsz, én 16 voltam az első vizsgálatkor (gombám volt) és kellemetlen érzés volt, főleg, ha még sosem voltál. Valószínűleg hüvelyi ultrahangot és rákszűrést is fog csinálni, csak olyanhoz menj, akiben megbízol!!! Esetleg magánhoz, hogy a párod vagy anyukád bemehessen veled.


37hkm

2016. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem fiatal 30 körüli a nőgyógyászom, szeretek hozzá menni, utóbbi időben viccelődik is egyébb nem orvosi témákkal :)

Először amikor mentem hozzá, megijedtem attól a fura "ágytól?" meg az eszközöktől. Meg először fura volt hogy egy "ideden"vizsgálja meg a melleimet hogy nincsenek e csomód, meg lent is fura volt előszór.

25éves vagyok , 26 hetes kismama :)

2016. febr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
első szextől besikerült? :D
2016. febr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok

Az nem derül ki. De én akkor mentem előszőr Nődokihoz amikor elkezdtem szexuális életet élni, hogy "védve legyek" fogamzásgátlóért mentem. Aztán meglepődtem hogy van évente rutinvizsgálat is :D 17 évesen :) .... nem siettem el.


Ez a kiderült hogy terhes vagyok rész --- nem is terveztétek a picit?

2016. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hűha. 23 évesen, első szex védekezés nélkül és mindjárt baba???

Kezdj el hozzászokni a nődoki gondolatához!

2016. febr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!