Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok! Sztk-ba...

5 hetes terhes vagyok! Sztk-ba megyek majd, kell időpontot kérni? (SZEGED)

Figyelt kérdés

nem régóta lakok itt ( egyébként szegeden ) egyszer voltam vizsgálaton a női klinikán.

de nem tudom hogy pontosan oda kell most is mennem?

6-7 hetesen szeretnék először majd menni, de oda be kell jelentkezni? Mindig más orvos fog megvizsgálni aki épp bent van?

Mikor vizsgálatra mentem, csak beállítottam, nem kértem sehova időpontot. segítenétek hogy van ez?

örülnék ha külön írna olyan, akinek szegedi klinikáról van tapasztalata, de más sztk-s válasz is érdekel!



2015. febr. 22. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyíregyházán van időpont.

De ha bemész, hogy 1-2 hét múlva szeretned hogy megnezzenek, ha kell időpont adnak, ha nem kell akkor megmondják hogy majd menjel vissza amikor gondolod.

2015. febr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

elég messze van a lakástól a klinika, ezért nem szeretnék külön bemenni.

akkor inkább telefonáljak szerinted be pár nappal előtte, hogy rákérdezzek kell-e időpont, vagy bemehetek?


És doki? mindig az vizsgál meg, aki épp bent van?

2015. febr. 22. 11:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Telefonálhatsz most is. Nem tudom ott hogy működik de itt két héttel előtte adnak időpontot ha nem sürgős. (ha sürgős is szajhuzva adnak másnapra)

Szerintem ha nem is kell időpont azért kaphatsz egyet és hamarabb bejutsz. :)

Igen, itt más doki volt ahányszor mentem eddig életem során. De ha nem akarsz magandokit terhesség alatt, akkor járhatsz egy dokihoz és ugyis úgy ad majd később időpontot mikor ő bent van. Szerintem.

2015. febr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én szegedi vagyok, nem kell időpontot kérni. Csak bemész és mondod vizsgálatra jöttél. Ha nincs konkrét orvos akihez mész, akkor beosztanak az éppen ügyeletes dokihoz, aki majd átküld az ultrahangra is. Ha nem lesz saját orvosod, akkor mindig az éppen ügyeleteshez fogsz kerülni.

Boldog babavárást!

2015. febr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!