Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetnek ilyenkor már tüneteim?

Lehetnek ilyenkor már tüneteim?

Figyelt kérdés
29.én voltunk együtt a párommal.Ma reggel olyan tüneteim vannak mint a nem várt napnál.Hő hullámain vannak, kicsit görcsölt szurkált a hasam,le vert vagyok, meg a fejem is kicsit kovályog.Szoval együtt lét után 2nappal lehetnek tüneteim ha terhes vagyok? Vagy azt érzem hogy meg fog jönni?
2021. dec. 31. 08:23
 1/10 A kérdező kommentje:
Megszakításos módszerrel csináltuk.Azért így mert nem feltétlenül tervezünk babát de ha össze jön az sem gond. A napokban kéne megjönnie és már jó pár nappal elötte szoktam érezni a tüneteket
2021. dec. 31. 08:28
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt hogy a terhességet jelzi. Mikor kéne egyáltalán megjönnie? Voltatok-e együtt középidőben. Urambocsá védekeztetek-e egyáltalán normálisan.
2021. dec. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Remélem csak viccelsz.

Szex után 2 nappal biztos nincsen semmilyen terhességi tüneted…

2021. dec. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Idáig mindig védekeztünk.most volt ilyen először hogy nem védekeztünk.hát már egy jó ideje 29-30-a körül jött meg.de múlt hónapban 5.én jött meg.Előforul hogy elég rendszertelen a mensim.
2021. dec. 31. 08:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak vicc, ez a kérdés , ugye???
2021. dec. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a melegfront lesz a bűnös.
2021. dec. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet terhességi tüneted legalábbis nem a két nappal ezelőtti aktus miatt..

Kicsit olvass utána hogy működik a fogantatás.

Aktus után kb 5-7 napig vándorol a megtermékenyített petesejt a petevezetőben egészen a méhig. Kb 2-5 nap amíg beágyazodik a méhbe.

Beágyazodas közben kezdődik el a hcg termelődés a szervezetben. De ahhoz hogy elég magas legyen ahhoz hogy egy terhességi teszt kimutassa kell pár nap, így a biztos eredményért 14 nappal aktus után érdemes tesztelni.

A terhestunetek a hcg hormon miatt alakulnak ki a kismamában. Elég magasnak kell lennie ahhoz, hogy tüneteket okozzon. Aktus után 4-6 hettel (tehát a terhesség kb 6-8.hetétől) várható terhes tünet leginkább

2021. dec. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan aki ezzel nincs tisztában az miért akar szaporodni...
2021. dec. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Te jó isten! Kajak azt hiszed, hogy 2 nap után terhes vagy? Miért élsz nemiéletet ha büdös fogalmad nincs a szaporodásról? Ha összejön az sem gond? De! Nagyon is gond! Milyen szülő lennél te ?
2021. dec. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom ezt hogy gondoltad.
2021. dec. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!