Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehetnék csini a terhessé...

Hogy lehetnék csini a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Nos most jön a 2 ill 3 baba már van egy kislányom-vele terhesség alatt totál elhagytam magam ,14kg hízás,formátlan ruhák csapzott haj stb...tippeket kérnék h ne törénjék meg ugyanaz:pl-Lehet egészségesen táplálkozni terhesség alatt,mmint em enni annyit stb v ezzel a babákat károsítom és kettő ill három helyett egyek?és pl hányingerre hányásra (sajnos van h napi 10x is hányok )vmi egészéges módszer h ne kelljen ennyit(orvos adott már infúziót,b6 injekciót mégis újra és újra visszajön ez a panasz)nos ennyi kérdésem lenne:)köszi a válaszokat!14h km

2014. máj. 23. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
14 kg nem olyan vészesen sok. Attól, mert valaki kismama vagy épp sokat hízik nem kell úgy is kinéznie, mint egy bálna. Pocakosan is csinosan. Bővebb fazonú felsők, amik méretben megfelelőek, nem attól bővek mert 3 számmal nagyobbak. Magadra ugyanúgy adhatsz, fésülködés hajmosás és a többi evidens nem terhesen is. Ha szereted a testhez simuló fazonokat viselj olyat pl. leggings + tunika. A hányásra sajnos nincs jó módszer, sokszor inni kortyonként, kerülni a zsíros és puffasztó ételeket. Hízásra jó a cukrosoknak kitalált 160-180 ch diéta, ez tartható és nem árt a babának.
2014. máj. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell eltakarnod a hasad. Nagy tévedés, hogy a bő cucc ápol és eltakar. Én h&M, New Yorker pólókat (passzos, alakformált) hordtam szoknyával pl. nyáron. Abból is van mondjuk L-es, ami a hasad alá ér, és az sem ciki ha kilátszik az alja.


Pocakos voltam, de attól még a lábaim vékonyak, a melleim formásak voltak, és a hasamon egyértelmű volt, hogy terhespocak, nem pedig háj.


És figyelj, olvass utána a 160 ch-s diétának, azt minden nőnek kötelezővé tenném, ha terhes, ha nem:D

2014. máj. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a tippekt és utána olvasok :)
2014. máj. 23. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!