Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma együtt voltam a barátomm...

Ha ma együtt voltam a barátommal megszakitasosan és 5 nap mulva várnám a mensim akkor megjonne meg vagy már nem?

Figyelt kérdés
2022. jan. 1. 21:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Meg együtt voltunk ugyan így védekezés nélkül 23 és 17 napja. Ha holnap csinálom egy tesztet és negatív akkor ott nem eshettem teherbe ugye?
2022. jan. 1. 21:25
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Védekezés nélkül teherbe eshettél bármelyik együttlétből.

Az információk alapján elég fiatalnak tűnsz. Rendszeresek és egyforma hosszúságúak a ciklusaid?

Tesztelni akkor lesz érdemes, amikor meg kellene jönnie. Addig lehet úgy is negatív, hogy egyébként épp folyamatban van a megtermékenyülés/beágyazódás.

Magyarázd már meg kérlek, miért jobb ez a para hétről hétre a rendes védekezésnél?!

2022. jan. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
30+ már egy ideje a ciklusom
2022. jan. 1. 21:30
 4/13 A kérdező kommentje:
Bár én sose nagyon néztem hogy hány napos stb úgy voltam vele amikor akar megjön.. de most amióta úgy figyelem azóta 30+de lehet a felfazastol..
2022. jan. 1. 21:31
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Jaaaaj, már megint te vagy az, Felfázóska?!

Ha 30+, akkor az nem rendszeres, így az sem biztos, hogy 5 nap múlva kellene megjönnie. A védekezés nélküli dugás így orosz rulett... De hát a szaporodási ösztön erőssége és az IQ magassága - mint tudjuk - fordítottan arányos...

2022. jan. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Normális emberek segítségét szeretném kérni. Nem a te véleményed.
2022. jan. 1. 21:39
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

🤣🤣🤣🤣🤦🤦🤦

Jól van, Felfázóska, akkor csak várjad a normális embereket 🤣🤣

Hátha valaki szívesen lesz majd a keresztanyja is a gyereknek 🤣🤣

2022. jan. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A megszakításos nem jó módszer, simán lehetsz terhes, húzzatok gumit.
2022. jan. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mostani aktustól számított 14-16. napon csinálj tesztet. Ha az negatív, akkor megnyugodhatsz. Feltéve, hogy nem dugtok újra védekezés nélkül.
2022. jan. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyébként nem tudom mennyit számít de max 1 percig csináltuk gumi nélkül.. aztán gumit húzott.
2022. jan. 1. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!