Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez a nyomasztó érzés...

Mi lehet ez a nyomasztó érzés ? Érzett valaki már ilyet ?

Figyelt kérdés

Annak ellenére,hogy PCOs vagyok van rendes mensim. Nem szokott késni. Mikor teherbe akartam esni,nem jött össze másfél évig.


Legutóbbi mensim nov 29.en jött meg. Azóta semmi. Dec 24. Körül lehetett peteeresem nagyon sokszor voltunk egyutt a párommal megszakítással akkor.


Ami a tünet: nem jön meg és nagyon nyugtalan vagyok. Ilyent még soha életemben nem éreztem. Nem szeretnénk babát, tegnapi teszt negativ, de borzasztó előérzetem van. Egyszerűen érzem,hogy az elmúlt héten vagy tegnap berúgva hajnalban összejött egy gyerek. Úgy érzem magam mint egy 16 éves tini aki nem vedekezett és csak várja várja a menstruaciojat de semmi. Illetve borzasztóan nyomasztó ,rossz erzesem van.


2022. jan. 2. 16:02
 1/4 A kérdező kommentje:
31.-en kint cigiztunk és annak ellenére,hogy sovány vagyok az árnyékom olyan volt,mintha terhes hasam lenne. Szinte biztos vagyok benne,hogy teherbeestem nem kívántn
2022. jan. 2. 16:05
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, ha nem akarsz babát, védekezz normálisan. Ennyi idős terhességet nem lehet árnyékból megállapítani. Ha a teszt negatív, akkor nem hinném, hogy terhes vagy, de azért 1-2 nap múlva, ha nem jön meg, akkpr tesztelj újra.
2022. jan. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy az árnyékod olyan volt, mintha terhes hasad lenne? Akkor biztos az is vagy!

Az írásod alapján pontosan egy 16 éves tininek tűnsz…

A megszakítás nem védekezés, ha nem akarsz gyereket, akkor lehetne annyi eszed, hogy gumit használtok vagy gyógyszert szedsz vagy van még egy csomó alternatív megoldás. A nyugtalanságodat gyanítom az okozza, hogy nem jön meg, egyébként sem terhességi tünet a nyugtalanság… mint ahogy a kislábujj zsibbadása sem. A tegnapi teszed negatív lett, tehát novemberben nem lettél terhes, viszont ha dec. 24-e körül volt a peteérésed akkor még simán lehet egy hét múlva pozitív, ugyanis a sikeres aktust követően kb. 14 nappal később lesz a teszt pozitív. Ahhoz képest, hogy nem akartok gyereket, elég sokat voltatok együtt védekezés nélkül…

Simán lehetsz terhes, tesztelj majd egy hét múlva… de az nem olyan nonszensz dolgok miatt lesz, minthogy az árnyékod kinézete vagy a nyugtalanságod, hanem mert egyszerűen nem védekeztetek. Gratulálok!

2022. jan. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom azért érzel ilyeneket, mert folyamatosan ezen szorongsz. Ez ilyen. Nem hinném, hogy terhes vagy. De ha nem akarsz az lenni, akkor nem árt védekezni.
2022. jan. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!