Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy még mindig...

Lehetséges, hogy még mindig negatív?

Figyelt kérdés

Az alábbiak szerint van elvileg ovulációm, de az ovulációs teszt még mindig negatív. Kontrollcsíkon kívül nem jelenik meg semmi. Valamit rosszul csinálnék?

[link]



2022. jan. 2. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Azért mert egy telefonos app szerint akkor van ovulációd az nem jelenti, hogy tényleg van.
2022. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Orvos szerint is mostanság van. Illetve olyan oldalakat is megnéztem ahol ki lehet számolni. De köszi a választ előrébb lettem.
2022. jan. 2. 18:57
 3/13 anonim ***** válasza:

Mióta tesztelsz?

Milyen erősségű a teszt? Nekem volt, hogy csak a 15 mutatott valamit, de az is egyszer volt +(akkor fogant a fiam) reggeli első vizeletből.

2022. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Milyen ovulációs tesztet használsz?? Második vonalnak meg kell jelennie, max nagyon gyenge..Ajánlom a Clearblue digitálisat..azon nem kell nézegetni a csíkok erősségét, egyértelmű az eredmény. Nem szabad reggeli első vizeletből csinálni semmilyen ovu tesztet, kora du. a legjobb időpont rá! Előtte minimum 2 órával nem szabad inni és pisilni!
2022. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#3 kb 10-12 napja, 10mIU/ml

#4 kb egyszer jelent meg talán a második csík. Du. szoktam kb 4 körül tesztelni, odafigyelek én is h előtte nem iszok és pisilek. David ovulációs tesztet használok.

2022. jan. 2. 20:08
 6/13 anonim ***** válasza:
4 vagyok. Ez csak azért érdekes, mert LH mindig van a szervezetben, ezért is van mindig második csík csak az erősség változik..
2022. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Orvos mért mondja, hogy van.

Én amikor nekem sem akart + lenni elmentem dokihoz, ő uh val követte és látszott, hogy van.

2022. jan. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 ezért furcsállom én is. Azt hiszem ellátogatok az orvoshoz.
2022. jan. 2. 20:21
 9/13 anonim ***** válasza:
De hanyadik napja csinálod az ovu tesztet? Miota probalkoztok babaval? 46 napos a ciklusod jol latom? Az rettenet hosszú.
2022. jan. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9 10-12 napja kezdtem el.

3. hónapja

44 nap leginkább

2022. jan. 2. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!