Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korán tesztelőkhöz szólna a...

Korán tesztelőkhöz szólna a kérdésem, nektek milyen volt a teszt 11 dpon?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 10-11dpon vagyok


Ma lett egy nagyon nagyon halvány tesztem amit inkább szellemcsíkosnak vagy negatívnak mondanék egyelőre.


Nektek milyen volt ezen a napon a tesztetek?



#baba #teszt #Facelle #Tegerveeses
2022. jan. 4. 06:31
 91/135 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Kivel mi a helyzet?
2022. febr. 11. 17:43
 92/135 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk most várnunk kell, mert nem jók a pajzsmirigy értékeim. Veletek mi újság?🙂
2022. febr. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/135 A kérdező kommentje:

Oooo… nem tudom hogy ennek most örüljek vagy sem, olyan értelemben, hogy nyilván nem jó, hogy ez van veled, de legalább kiderült, így tudnak rajta segiteni. Jobb, mintha nem tudnál róla.



Én elvagyok, koszonom, lassan meg kellene jönnie. Ma házibuli lesz, csináltam egy tesztet, a biztonság kedvéért.

Ugye továbbra sem vedekezunk, mert pcos és Ir van a háttérben így nehezebben jön össze amúgy is, de csak a reagens látszik a teszten szerintem úgyhogy negatívnak veszem


Ovu tesztet ugyan nem csináltam, mert ha van ovum azt nagyon durván megerzem. Most volt egy ilyen érzés február 5, de ugye nem biztos, hogy sikerült is az ovu vagy ciszta lett/lesz belole


Így nyilván a mensi nap sem biztos, de 10-20 között gondolom hogy meg fog jönni

2022. febr. 12. 08:18
 94/135 anonim ***** válasza:

Már régóta tudok róla, be volt állítva gyógyszerrel, de most valamiért rendetlenkedik. Nekem is meg kellene jönnie, de lehet, hogy bezavart a múlt havi kémiai terhesség, és most késik.

Reagens helye? Én még nem láttam olyat. Ha volt 2. vonal, akkor volt terhesség is. Ha korán teszteltél, akkor még lehet halvány 🙂Majd írd meg, hogy mi lett! Jó bulizást nektek!

2022. febr. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/135 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem többször is volt ilyen hogy látszott. :/


Koszonjuk :)

2022. febr. 13. 07:22
 96/135 anonim ***** válasza:
2.16 veled mi újság? 🙂
2022. febr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/135 anonim ***** válasza:
2.16 pénteken megjött
2022. febr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/135 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Megyek drogériába feltankolni, ma a facelle nem első pisibol halvány pozitív lett
2022. febr. 14. 11:35
 99/135 anonim ***** válasza:
Jaj de izgi! :) Tájékoztass a fejleményekről!! :)
2022. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/135 A kérdező kommentje:

Egyelőre ilyen kis halvanyka. Reggel elsőből csinálok még.

Mindenkepp írok


[link]

[link]

[link]

2022. febr. 14. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!