Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy a büdös életbe estem én...

Hogy a büdös életbe estem én így teherbe ???

Figyelt kérdés

3 év alatt nem estem teherbe. Az előző párommal minden rendben volt, nekem Pcom volt/van. Kemény IR diétát tartottam, sport, gyógyszerek, de semmi. Orvos is megmondta,hogy kemény diéta kell ide, és gyógyszerek. Majd szetmentunk.


Új párom lett. Az egész hónapot végig buliztuk semmivel nem törődve. Rengeteget ittunk, rengeteg süti, pizza,hamburger. Egyáltalán nem tartottam a diétát. Atbulizott éjszakák. Élveztük az életet, egymást. Rengeteget szeretkeztunk megszakítással. Még csak belém sem élvezett. És így lettem terhes.. Pco,tejcsorgas, szorosodes mellett. Ezt mégis,hogyan ?


2022. jan. 6. 14:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nagyon le vagyok sokkolva. 3 hónapja vagyunk együtt .
2022. jan. 6. 14:52
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Sokan vannak így, hogy nem jön össze évekig, aztán egy új párral meg szinte azonnal. Nemcsak az számít, hogy neked van-e valami problémád, az is fontos, hogy a két fél összepasszoljon. De ez gondolom, elég megfoghatatlan.
2022. jan. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Te magad is leírtad a választ a kérdésedre.

"Rengeteget ittunk, rengeteg süti, pizza,hamburger. Egyáltalán nem tartottam a diétát. Atbulizott éjszakák. Élveztük az életet, egymást."

2022. jan. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
82%
Valószínűleg a tested tudat alatt legátolta a fogamzást, mert nem az a férfi volt számodra a megfelelő. Furán hangozhat, de létező dolog. Vagy csak a párod nemzőképessége nem volt a toppon. A férfit is ki kell vizsgálni, ha huzamosabb ideig nem jön össze a baba.
2022. jan. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
És amúgy ez most baj? 3 hónapos kapcsolat azért elég rövid :D
2022. jan. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

10 év alatt senkitől nem estem teherbe

10 év alatt volt 3 férfi is az életemben akivel /tudatosan és nem tudatosan is/ de nem védekeztünk és soha nem estem teherbe....

2020ban megismertem a párom badoon, 3 Hónapja voltunk együtt szintén Amikor is nagy meglepetésemre teherbe estem

Azóta 5 hónapos a kisfiunk és halistennek tökéletes minden!!

Én is ezen agyaltam pár hónapig ez mégis hogy a fenébe jött össze.... De már nem érdekel. Biztos így kellett lennie.

Örülök hogy így alakult igy utólag.

2022. jan. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Igen, ilyen lehetséges.

Az első férjemmel a második baba évekig váratott magára. Hármas kezelés tartva, lefogytam, de semelyik orvos nem tudta megmondani miért nem jön a baba.

A második férjemmel ahogy összekerültünk, nem tartottam a diétát, még a gyógyszert se szedtem. Megszakítással lettem terhes.

2022. jan. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Más dolog élvezetből lefeküdni valakivel és megint más céllal,tervezetten.

Élvezheted mind a kettőt,de a tested is tudja a különbséget,a minimális különbséget is.

A boldogsághormon is sok mindent befolyásol (megemelik a kakaós dolgok).Sok mindentől függ,hogy mikor és hogyan eshetsz teherbe.Valamikor pont jó időben voltatok jó helyen.


Gratulálok.Vagy mi.Már,ha így meg akarod tartani.

2022. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

Nem te vagy az egyetlen ebben a helyzetben. Vannak akik egyszerűen nem passzolnak ilyen szinten egymáshoz hiába szeretik egymást.

Nem görcsöltél a témára és élvezted az életet.

2022. jan. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Így szokott ez lenni gyakran. Bár nem a kérdés része, megkérdezthetem, hogy megtartod?
2022. jan. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!