Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy a büdös életbe estem én...

Hogy a büdös életbe estem én így teherbe ???

Figyelt kérdés

3 év alatt nem estem teherbe. Az előző párommal minden rendben volt, nekem Pcom volt/van. Kemény IR diétát tartottam, sport, gyógyszerek, de semmi. Orvos is megmondta,hogy kemény diéta kell ide, és gyógyszerek. Majd szetmentunk.


Új párom lett. Az egész hónapot végig buliztuk semmivel nem törődve. Rengeteget ittunk, rengeteg süti, pizza,hamburger. Egyáltalán nem tartottam a diétát. Atbulizott éjszakák. Élveztük az életet, egymást. Rengeteget szeretkeztunk megszakítással. Még csak belém sem élvezett. És így lettem terhes.. Pco,tejcsorgas, szorosodes mellett. Ezt mégis,hogyan ?


2022. jan. 6. 14:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Oh ne aggódj. Én pcos +ir nagyon durva összenővések, letapadások, elzárodott mindkét petevezető és megtekeredett vastagbél mellett lettem terhes másodszorra 😁
2022. jan. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A férfiak nemzőképessége is rengeteget csökkent az utóbbi évtizedekben. Lehet, hogy nem csak benned volt a hiba…
2022. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!