Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jókor voltunk együtt?

Jókor voltunk együtt?

Figyelt kérdés
December 22-en jött meg legutóbb. 28 naposak a ciklusaim. A naptár szerint tegnap volt ovuláciò. Mi kedden, és ma voltunk együtt.
2022. jan. 6. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A naptár egy szoftver. Nem fogja megmondani, mikor volt ovulációd. Még a pisiből jelző ovulációs teszt sem biztos, a telefonod meg pláne nem.
2022. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Telefonos app sosem pontos, mondjuk mi pont 1 nappal telefonos ovu szerint voltunk együtt és teherbe estem de nem nézegettem sose mikor mo van csak utólag láttam 😂
2022. jan. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Ha jól esett, akkor jókor. Ne naptárra szexeljetek, mert mire megszületik az a szerencsétlen gyerek, úgy elhidegültök, mint a fene.
2022. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ovulációs teszt NAGYON hasznos! Konkrétan nekem a naptár 1-jére írta az ovulációt, ehelyett 4.-én volt. (Használtam 2 féle ovulációs tesztet is) Voltak is erős görcseim 4.-én..
2022. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha jólesett, akkor jókor....
2022. jan. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!