Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy kismamának kevés naponta...

Egy kismamának kevés naponta 2x étkezni?

Figyelt kérdés

Nincs étvágyam, 8 hetes vagyok.

Túlsúlyom is van, úgyhogy van is miből, de most csak a baba miatt aggódom.

Naponta 2x eszek, általában délelőtt 10 és délután 3 fele. Inkább a folyadékot kívánom, a napi 3 liter víz megvan bőven.


2022. jan. 7. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem
2022. jan. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

A kisbaba bőven elszívja belőled amire szüksége van, ezért kellenek a vitaminok.

Én az első trimeszterben 6 kilót fogytam annyira nem bírtam semmit enni pedig egy deka túlsúlyom sem volt.

Majd a másodikra jobb lesz.

Egyébként meg nézz körül, milyen helyekre születnek a világba egészséges gyerekek, max anyukának nem marad haja, foga stb. Az etiópok sem haltak ki még mindig.

2022. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hűségesen szedem a vitaminokat! Köszönöm szépen a segítséget!
2022. jan. 7. 12:46
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egyel ha jol esik, es normalis kajat. Nyilvan ha 2x eszel 1 nap 2 zacsko csipszet az nem jo. De ha reggelizel normalis szendvicset, majd 3 kroul ehezel meg ujra es normlais fott kajaval folytatod, es utana nem ehezel meg, nem lesz tole baja a babadnak es neked se. Ehezni ne ehezz.

En terhesség elott kb 4x ettem 1 nap, egészséges kajakat, de az elso 12 hetben orultem ha a 2-3 etkezes lecsuszik,es kb negyed annyi adagok mint elotte. Szerintem a test jelez ugyis..

2022. jan. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Dehogy :)

Van aki honapokig hany es infuzion el.

O elveszi ami neki kell, bőven elég, lényeg,szedd a terjesvitamint, hogy neked is maradjon az ásványi anyagokból.

2022. jan. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem szabad várandósság alatti helyes táplálkozásról szóló cikkeket olvasni :’D

A terhességem előtt én voltam kb a helyes táplálkozás mintaképe, azt hittem, hogy na majd terhesen is én csak jókat fogok enni… aztán az első trimesztert üres cini minissel és babapiskótával toltam végig, más nem ment le. :D Úgyhogy így a második trimeszter közepe tájt már bőven elengedtem mindent és eszem ami jól esik. Nagyjából 1 hete bírok újra nyers zöldségeket enni.

2022. jan. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Derjaderja ***** válasza:
56%

Nem szerencsés, több okból sem, inkább 4-5x keveset célozz meg.

Ettől függgetlenúl ha átmenetileg nincs étvágyad, attól a baba nem fog éhezni.

2022. jan. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Tini korom óta csak kétszer eszem egy nap (van amikor csak egyszer, de olyan tényleg ritkán fordul elő, hogy 3x is egy nap), de akkor egészséges, tartalmas ételeket.

Terhesség alatt sem kívántam többet,

nem lett semmi bajuk a babáknak.

Az egészséges rendben van, észre sem vette a doki hogy így étkezem, nincs semmilyen hiánybetegségem.

2022. jan. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
Vitamint sem kell feltétlen szedni. Én az első trimeszterben émelygős- hányós voltam. Nem tudtam enni, vitamint sem szedtem és nem hullott ki a hajam, sem a fogam, és a babám is egészséges.
2022. jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
9. Itt nem lehet ilyet írni, hogy felesleges a terhes vitamin. A terhes vitamin olyan mint az anyatej. Csodaszer. Jól jegyezd meg! 😂
2022. jan. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!