Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tisztelt Doktor úr! A 3....

Tisztelt Doktor úr! A 3. inszemináció után vagyok, még nem tudom az eredményt. Kérdésem a következő milyen sűrűn kell együttlennünk a siker érdekében?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
wtf?
2010. szept. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Ez itt nem az orvos válaszol rovat. Ez csak egy sima mezei fórum, s mi nem vagyunk orvosok.
2010. szept. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Az elsővel ne törődj....itt nincs doktor,itt normális(már aki) halandók vannak,de sok inszeminációra járó nő jár ide,valaki biztos tud hasznos választ adni.Sok szerencsét.
2010. szept. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Ha inszeminációd volt, akkor elvégezték helyettetek a munkát. Most várni kell.


doktornő...

2010. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
uhh,ez tényleg durci,ez csak kamupoénos kérdés. Hisz ilyet nem tesz fel egy valós inszemen átment nő,tudja,hogy utána nem is kell együtt lenni,mert már van az "anyag" :DDD
2010. szept. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Amilyen sűrűn csak lehet. :D


Tisztelettel:

Doktor úr

2010. szept. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Ez jó! :) Doktor úr!
2010. szept. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 eszo ***** válasza:
57%

szia!


gondolom más portálokon is feltetted a kérdést..mondjuk ott ahol tényleg dokik válaszolnak..


bár az nem világos, hogy inszem után miért kell együtt lenni..de biztos tutira akartok menni..na mindegy.


úgy általánosságban azt javasolják, hogy 2 naponta érdemes együtt lenni, ha egy pár babát szeretne..szerintem ezt te is követheted!

2010. szept. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!