Szükséges a tabi?

Figyelt kérdés

A barátommal az együttlét alatt elszakadt a gumi, de sajnos csak akkor vettük észre, miután elment belém és kihúzta. (2. menet, ilyenkor már kevesebb szokott jönni)

Egyből kimostam magam, elmentem pisilni.


A peteérésem jan.25-én volt, a mensturációmnak a napokban (1-2) kéne megjönnie. Éreztem magamon már az elmúlt héten a jeleit (alhasi görcs, mellfájás, ingadozó hangulat), így úgy gondolom hogy meg fog jönni.


Nőgyógyászom nincs, így tablettát nehezen tudnék felíratni. Beszéltem több hozzáértő emberrel és azt mondták, hogy az esélye a teherbeesésnek ovuláció után ennyi idővel kb. lehetetlen. Mennyire lehet igazuk?



2022. jan. 9. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
50%. Vagy igazuk van vagy nem. Én életemben egyszer jártam így, hogy kiszakadt a gumi és csak a végén vettük észre. Eszembe se jutott számolgatni, hogy éppen hol jár a ciklusom hanem beültünk a kocsiba, elmentünk a nőgyógyászatra és az ügyeletes orvossal kiírattam a tablettát.
2022. jan. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én vennék be a helyedben. Bármikor teherbe lehet esni. Azzal, hogy kimosod magad semmit nem érsz, a spermium már rég a méhedben van.
2022. jan. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Egyből kimostam magam, elmentem pisilni."

Az megvan, hogy a pisi másik lyukon jön ki? Védekezés szempontjából kb annyit ér, mint egy orrfújás.

2022. jan. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ha időközben megjön a menstruációm, lehet még baj a későbbiekben?
2022. jan. 9. 10:37
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha több "hozzáértő emberrel" beszéltél, akkor mi a kérdés?!

Az megvan, hogy ezzel, hogy ezt a kimostam magam, meg elmentem pidilni dolgot, hogy leírtad, ezzel csak magadat égeted, mennyire buta vagy?


Ha nem akarsz gyereket, elmész eseményutaniért. Ennyi a titka.

Mert megvan igencsak az esély rá

2022. jan. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Ha megjön a mikulás ez a ciklus úgymond lezárult és új kezdődik. Ami annyit jelent, hogy nem történt megtermékenyülés és beágyazódás. Ha késik vagy abszolút nem jön meg akkor van ,,baj" Ha a napokban kéne megjöjjön akkor reggeli első pisi mehet tesztre és az megmutat mindent...
2022. jan. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Én is azt hittem nem lehet baj, már épp meg kellett volna jönnie, de azért a biztonság kedvéért csak bevettem... erre csak pozitív lett a teszt
2022. jan. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt neked kell eldöntened. Az hogy ELVILEG akkor volt az ovud, az nem túl nagy biztosíték. Ha belefér a baba, nem kell tabletta. Ha most nagyon nem fér bele, akkor irány az ügyeletes nőgyógyász, az a biztos.
2022. jan. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyből kimostam magam, elmentem pisilni.


Mire kimosod magad, a teherbeeséshez szükséges mennyiség rég túljutott a méhszájon. Azt meg illene tudnod nőként, hogy a húgycsövednek semmi köze a hüvelyedhez. Hiába pisilsz, az nincs hatással a hüvelyedben lévő ondóra.


Minél többet vársz, annál kisebb az esélye, hogy hat az eseményutáni.


Nőgyógyászom nincs, így tablettát nehezen tudnék felíratni.


Szépen elméaz az ügyeletre, ott felírják.



Beszéltem több hozzáértő emberrel és azt mondták, hogy az esélye a teherbeesésnek ovuláció után ennyi idővel kb. lehetetlen.


És ha mégis terhes leszel, ezek a hozzáértő emberek felnevelik a gyereket?

2022. jan. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a hozzáértő emberek szakmáját a lennék kiváncsi.😁😁
2022. jan. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!