Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek már van 2 gyereke...

Akinek már van 2 gyereke előző kapcsolatból már nem igazán akar az új kapcsolatban is gyereket ?

Figyelt kérdés
Nőként nekem nincs gyerekem paromnak 2 van előző kapcsolatban.
2022. jan. 9. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugye tudod, hogy teljesen egyénfüggő és nem általános érvényű dolog? Megkérdezed az embered, hogy Béla, te szeretnél 3. gyereket? Nála az lesz a helyzet, amit válaszol... Nem mész semmire azzal, hogy itt valaki akar e 3. gyereket vagy sem.
2022. jan. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze de attól mèg érdekelhet a dolog általánosságban is.
2022. jan. 9. 10:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nehéz általánosítani, az adott személytől függ.

Nálunk pl. anyukám 2 gyerek után nem szeretett volna többet, apukám (vagy az új felesége) szeretett volna, de ott nem jött össze. Nekem a személyes tapasztalatom, amit ismerősi körökben látok, hogy apukák könnyebben bevállalnak még egy gyereket, hisz az előzőek felügyelete általában nem őket terheli. 2 hetenként van láthatás, amellé még befér 1-2 gyerek az új kapcsolatban is.

De ahogy mondtam, ez egyén függő és lehet jobb lenne erről a párod véleményét kikérni, hogy ő gondolkodik-e ebben.

2022. jan. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi annak idején úgy indultunk bele a kapcsolatba, hogy megbeszéltük, hogy mivel nekem nincs és majd azért szeretnék,ő ha úgy alakul akkor tud e ebben társ lenni.Ha azt mondta volna hogy nem, akkor nem lett volna köztünk semmi.Vagy legalábbis semmi komoly.
2022. jan. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan dolog, amit meg kell beszélni. Ha te vágysz rá, akkor nyilván tudnia kell róla, ha ő is, az szupi, ha meg nem, akkor mást kell keresni. Ez egy olyan dolog, amiben nincs kompromisszum.
2022. jan. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem előző hazassagombol van két lányom, paromnak 1 lánya. Nagyon szeretnénk közös babocat, rajta vagyunk az ügyön. közös gyerkőc nélkül, azt érzem valami hiányzik. Szóval mindenképp szeretnénk közös gyermeket.
2022. jan. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!