Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez pozitív, ugye? 🙂

Ez pozitív, ugye? 🙂

Figyelt kérdés

[link]



Tegnap kellett volna megjönnie..



2022. jan. 11. 08:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
35%

Akkor válj el! 2 csíkot se ismer fel, és téged is meggyőz, hogy 2 csíkot látsz-e vagy sem, ami már a szánalmas kategória. Mi lesz a komolyabb dolgoknál?


Amúgy 2 év felesleges próbálkozás után amikor idejön valaki és dugja a tök egyértelmű pozitív tesztet hogy naaaa? akkor nekem is pofáncsaphatnékom támad. Nyilván rohadtul unszimpatikus ez a látszat-bizonytalanság.

2022. jan. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
58%
Akkor mutasd meg a férjednek a teszt használati utasítását, ahol le van írva és rajzolva, hogy a 2 csík pozitív, akkor is, ha az egyik halványabb.
2022. jan. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem meg nem az. Sosem volt pozitív tesztem, és a negatívak mindig így néztek ki.
2022. jan. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
65%
Engem az érdekelne, hogy akinek nincs egy normális szava a másikhoz minek ír választ? Tovább is lehet lépni. Picit frusztrált itt gyakorin mindenki.(bár nem csak itt van meg ez a szint,sajnos) Nem gondolom, hogy a kérdező azért tette fel, mert ne tudna értelmezni két csíkot. Gratulálok! :)
2022. jan. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
47%
#14 Hát mint kiderült, de, azért tette fel, mert a férje elbizonytalanította és nem egyértelmű a kérdezőnek.🙄 És ha már itt tartunk, neked miért kell a másik véleményébe belekötnöd? Te sem bírod ki szó nélkül, hogy ne szólj be valakinek. Akkor meg minek papolsz?
2022. jan. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
58%
Az én második csíkom ennél halvanyabb volt, párom is nezegette, látta hogy kettő csak hogy halvanyka és tök aranyosan nekiallt keresgélni neten hogy a halvány csík is pozitív e, nem engem kért meg hogy tegyem már fel ide szavaztatni.
2022. jan. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
71%
Én senki véleményébe nem kötöttem bele, leírtam amit már ezer éve gondolok. :) Egyébként, a meddőségi csoportokba sorra kiteszik a pozitív teszteket is, akiknek évek óta nem jön össze… tudod miért? Van az a szint, amikor hiába látod kb. nem hiszed el. Bár ott kulturált a csoport és mindenki örül egymásnak.
2022. jan. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
36%
Ez nem meddőségi csoport, ez a gyakorikérdések, ahol olyan kérdést tudsz feltenni, amire nem tudod a választ. Gondolom a kérdező tud 2-ig számolni, tehát már a kérdése is felesleges. Akkor, mégis mi értelme van a kérdésének? Nem véletlen van az, hogy kérdés kiírásakor a te kérdésedhez hasonló kérdéseket listáz ki az oldal, hogy ne legyen feleslegesen ugyan az a kérdés fent ezredjére. Ez nem egy beszélgetős fórum, ahol megoszthatod az örömöd más meddő nőkkel. Ha tesztet rak ki ide az ember, akkor azt azért teszi, mert nem tudja eldönteni az eredményt. De ezen nincs mit eldönteni. Nem kell játszani a h.ülyét szerintem.
2022. jan. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
60%

Ez azért elég vicces. Aki mondjuk még sosem csinált tesztet és elbizonytalanodik a halványabb második csíkon az egy aljas gazember mert fel meri tenni a kérdést? Vagy a kérdező akit elbizonytalanított a férje? Itt nem csak meddők vannak ezek szerint, hanem még szinglik is, ha nem tudjátok milyen néha a férfi logika. Aki ennyire ingerült szerintem annak nem kell válaszolni, menjetek inkább szedjetek hangyát.

Kérdezőnek gratulálok. Jó babavárást.

2022. jan. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
53%
Jajj, de jó, 19-es, végre megjöttél és megmondtad a tutit! Hát erre várt ország-világ! Menj, fakassz örömöt a többi kérdés alatt is!
2022. jan. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!