Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van már gyerek és 3 éve volt...

Van már gyerek és 3 éve volt egy spontán vetélésem és azóta nem esek teherbe egy gyogykaparas szerintetek segíthet?! Volt többszöri pozi tesztjeim de párnál és megjött vagy nem is kelet meg hogy készen menti előtti napokban doki mindent rendbe talal

Figyelt kérdés
2022. jan. 13. 17:10
 1/5 A kérdező kommentje:

Kicsit elírtam

Párnap múlva megjött

Vagy is menti előtti napokban doktor mindent rendbe talal

Valami praktika vagy nem tudom mehpempot is használtam 2 hónapig

2022. jan. 13. 17:13
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
doki mit mond?
2022. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy nagyon undok itt az orvos annyit mond hogy van már gyerekem nem kell agodni semmi probléma de már 3 év telet el mióta spontán történt egy vetélésem és azóta nem jön a bana
2022. jan. 13. 17:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
miért nem mész másik orvoshoz? nem lenne rossz egy vérvétel, hormonpanelt nézni, hogy a hormonjaid egyáltalán rendben vannak e... kérni egy kivizsgálást emiatt.
2022. jan. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kellene egy normális orvos, aki kivizsgáltat. Sokminden lehet a háttérben amire a gyogykaparás nem megoldás, sőt, akar még ronthat a helyzeten.
2022. jan. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!