Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek? Ovum kb...

Reménykedhetek? Ovum kb jan.7diken volt . 25napos a ciklusom, általában. 21-dikère nem várom. Minden tünetem társul. Két halvány csík.Èppen hogy kezd sötètedni,be lilulni.

Figyelt kérdés
2022. jan. 14. 19:59
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Azért mert át ázott,mèg nem jöhet ki két vonal ,ha nem lenne hcg a vizeletben ,vagy lehet rosszul gondolom?
2022. jan. 14. 22:57
 12/34 A kérdező kommentje:

A beágyazódás tüneteire gondoltam, szurkáló, fájdalmas..

Lehet azért halvány,mivel most kezdi termelni a Hcgt-t.

De várok pár napot.

2022. jan. 14. 23:02
 13/34 anonim ***** válasza:
78%
De, lehet és pont azért van....
2022. jan. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Most reggelre nagyon enyhült az érzékenység,most nem fáj...
2022. jan. 15. 06:53
 15/34 anonim ***** válasza:
93%

De akinek ennyi esze van, miért akar gyereket?! Meg miért kell kérdést kiírni, ha full leszarod a válaszokat, csak a saját hülyeséged hajtod?!


Leírtuk. Ez a teszt rommá van ázva. ÉRTÉKELHETETLEN. Ez egy semmi. Ebbe kár reménykedni.

Ha a tüneteid a terhességtől lennének, szemmel látható pozitív lenne. 7 nap késésnél talán a beágyazódás van ami viszont nem jár fájdalommal...


Szoval ülj le, nyugodj meg, azt majd akkor tesztelgess ha késik...

Mert addig felesleges

2022. jan. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Igen is értem hogy terhes vagyok :)

De majd megírom mikor látja már a doki is 😚

2022. jan. 15. 08:26
 17/34 A kérdező kommentje:
Érzem*
2022. jan. 15. 08:28
 18/34 A kérdező kommentje:

Neharagudj,de te értesz hozzá ezek szerint?7nap késés után van beágyazódás...Te jó ég..

Beágyazódás a 7-10napon kezdődik,a megtermékenyítés után,az ovulació lehetett egy két nappal hamarabb is.

Ami azt jelenti hogy a HCG akkor kezd termelődni mikor a beágyazódás megkezdődött.

2022. jan. 15. 08:35
 19/34 A kérdező kommentje:

Gondolom egymást követően 3teszt nem lehet halványan sem pozitív...ha negatív akkor nem jelenhet meg halvány vonal sem.

Úgyhogy igenis reménykedem:)

2022. jan. 15. 08:36
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Úr isten kérdező, te ritka egy sötét nő vagy. Mit nem lehet azon felfogni, hogy ha terhesség okoz bármilyen tünetet, akkor már van annyi hcg, hogy a teszt is pozitív? Neked negatív a teszted, így ezek nem terhes tünetek. Kell egy bizonyos mennyiségű hcg hormon a tünetekhez és a pozitív teszthez. Ezen mi ennyire bonyolult? Mit kell ennyit rugózni egy szétázott negatív teszten?
2022. jan. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!